سئو و بهینه سازی

۱۱ ویژگی رایگان ابزارهای پرداخت شده در جستجوگرها

۱۱ ویژگی رایگان ابزارهای پرداخت شده در جستجوگرها

۱۱ ویژگی رایگان ابزارهای پرداخت شده در جستجوگرها هر بازارکار باید بداند توسط:علی ناییج در سئو بازار امروز با ده ها ابزار جستجوگر برای هر سلیقه و بودجه شلوغ است.بازاریابان با تجربه و شرکت های بزرگ معمولا ترجیح می دهند که سیستم عامل های خود را به طور کامل پرداخت کنند. آنها سریع و مفید هستند.آنها شامل ابزارهای مختلفی برای نگهداری و مدیریت همه پروژه ها در یک مکان می باشند. متاسفانه، شما باید برای این خدمات پرداخت کنید و بارها این هزینه ها صدها دلار هزینه داشته باشند.

اما اخبار خوب وجود دارد.

۱۱ ویژگی رایگان ابزارهای پرداخت شده در جستجوگرها

بسیاری از سیستم عامل های پرداخت شامل ابزار و ویژگی های رایگان یا freemium هستند. بعضی از آنها فقط نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارند و دیگران می توانند از آن استفاده کنند اما با محدودیت های خاصی همراه هستند.

این ابزار حرفه ای هنوز هم می تواند مفید باشد اگر شما تازه به SEO، کار با پروژه های کوچک، و یا به سادگی نمی خواهید به خرید هر گونه برنامه های گران قیمت.

اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین ابزارهای رایگان سئو ببریم.

۱۱ ویژگی های رایگان برنامه های یا افزونه های سئو

۱) فریاد قورباغه

جادوگر قورباغه یک راه حل نهایی برای ممیزی فنی سئو سایت است. این برنامه یک لینک، تصاویر و کدهای وب را برای جمع آوری اطلاعات ارزشمندی SEO و به دست آوردن گزارش های مفصلی باز می کند و اسکن می کند.

نسخه رایگان اجازه می دهد تا شما را به پیگیری تا ۱۰۰۰ خط ورود به سیستم و تا ۵۰۰ وب سایت URL، اما شامل پشتیبانی از مشتری نیست.

اما این برنامه فوق العاده آسان برای استفاده است و گزینه های محدود آن برای پروژه های کوچک و متوسط ​​کافی است.

۲) Keyword Explorer Explorer Moz

کلید واژه ی جستجوگر رایگان Moz تنها اجازه می دهد حداکثر تا ۲ پرس و جو روزانه.

این برای تجزیه و تحلیل وب سایت عمیق کافی نیست، اما به اندازه کافی برای شروع تحقیقات کلید واژه ها و اولین کلید واژه های مهم خود را جمع آوری کنید .

این ابزار، ایده های کلیدی، داده های حجم جستجو و سایر بینش هایی مانند مشکل کلمه کلیدی را می کاهد. همچنین اجازه می دهد تا شما را به مدیریت، تجزیه و تحلیل و صادرات گزارش به CSV.

در طول تحقیقات کلیدی، آن را تجزیه و تحلیل SERP اجرا می کند و جزئیات اضافی مانند قدرت دامنه ، قدرت صفحه، تعداد لینک ها، و غیره را نمایش می دهد.

اگر میخواهید کلمات کلیدی بیشتری را بررسی و تجزیه و تحلیل کنید، باید یک آزمایش رایگان را ثبت کنید یا یکی از برنامههای موس را بخرید.

۳) AuthorityLabs

سئو  AuthorityLabs را به عنوان یک ابزار ردیابی رتبه بندی محبوب و سودمند شناخته اند.

اما همه نمی دانند که آنها همچنین مجموعه ای از ابزارهای رایگان را ارائه می دهند. شما نیازی به ثبت نام یا عضویت ندارید شما فقط باید یک ابزار را در صفحه ابزارهای رایگان انتخاب کنید، ایمیل خود را وارد کنید، و یک لینک برای دسترسی به ابزار دریافت کنید.

همه ابزارها سریع و آسان برای استفاده هستند. آنها به شما اجازه می دهند بعضی از حسابرسی های اساسی SEO و کارهای تحقیقاتی کلمه کلیدی را اجرا کنید.

جایزه خوبی است که Team OfLabs پشتیبانی از ابزارهای رایگان و همچنین گزینه های پرداخت می کند!

۴) Topvisor Magnet Tool

Topvisor ابزارهای رایگان و پرداختی را برای جستجوگرها، PPC و بازاریابی ارائه می دهد.

ابزار مغناطیسی Topvisor یک ایده کلیدی کلیدی را برای یک وب سایت از Google Analytics و Google Search Console می گیرد.

شما می توانید کلید واژه ها را مدیریت، مرتب سازی و صادرات کنید یا آنها را در تجزیه و تحلیل عمیق تر به پروژه خود اضافه کنید. ابزار کاملا رایگان برای استفاده است، اما برای ایجاد دسترسی باید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

۵) ابزار رایگان کلمات کلیدی WordStream

WordStream مجموعه ای قوی از ابزارهای کلیدی رایگان شامل ابزارهایی برای تحقیقات کلیدی و گروه بندی کلمات کلیدی ارائه می دهد.

همه آنها طراحی خوبی دارند و برای مدیریت بسیار آسان هستند.

ابزار رایگان کلمات کلیدی پیشنهادات کلمات کلیدی، حجم جستجو، داده های PPC و نمرات فرصت WordStream را می دهد.

شما باید ایمیل خود را وارد کنید تا همه اطلاعات ارسال شده به صندوق پستی خود را وارد کنید، در غیر این صورت، ابزار تنها ده کلمه اول را نمایش می دهد.

۶) Backlink Explorer cognitiveSEO

cognitiveSEO یک نسخه رایگان از explorer backlink خود را ارائه می دهد.

این ابزار تجزیه و تحلیل عمیق لینک های وب سایت را فراهم می کند و نمودار های مفصل خوبی برای تحلیل شما ایجاد می کند.

متاسفانه، نسخه رایگان بیشتر شبیه نسخه ی نمایشی است. این ۵ لینک اول را نمایش می دهد و گراف ها را براساس ۲۵۰ لینک اول تنها می سازد.

اگر می خواهید تصویر کلی بهتر را بدست آورید، باید یک طرح یا یک آزمایشی رایگان ۱۴ روزه را امضا کنید.

۷) Moz’s Open Site Explorer

یکی دیگر از ابزار freemium ایجاد شده توسط تیم Moz است.

نسخه رایگان به شما ایده ای از یک ساختار پیوند ورودی و خروجی وب سایت را می دهد؛ آن بیشترین ارتباط با صفحات را نشان می دهد و دامنه های برتر را به وب سایت نشان می دهد.

شما می توانید نتایج مدیریت و مرتب سازی را با اختیار دامنه ، نمره هرزنامه، DA، و غیره

ابزار ارائه می دهد راه آسان برای تقویت وب سایت خود و کشف لینک های بالقوه آسیب پذیر است.

۸) Topvisor Free Keyword Grouper

کلمات کلیدی گروه Topvisor رایگان یک ساختار کلیدی کلیدی را بر اساس ارتباط صفحه طی چند ثانیه ایجاد می کند.

شما باید لیست کلمات کلیدی خود را آپلود کنید و رتبه بندی SERP را چک کنید تا صفحات مربوطه را بکشید و Keyword Segreer را برای جداسازی کلمات کلیدی اجرا کنید.

ابزار کاملا رایگان برای استفاده است.

۹) SimilarWeb

SimilarWeb ارائه می دهد بسیاری از ابزار freemium برای وب سایت و تجزیه و تحلیل رقیب.

نسخه های محدود رایگان به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه دامنه قدرتمند است، میزان ترافیک آن چگونه است و به شما امکان می دهد تا رفتار خود را در وب پیگیری کنید.

جستجوهای مستقل دامنه رایگان محدود نیست، اما اگر می خواهید اطلاعات بیشتر و تجزیه و تحلیل عمیق تر، شما باید به یک طرح مشترک شوید.

۱۰) آیا می توانم رتبه بندی کنم؟

Can I Rank?

آیا می توانم رتبه بندی کنم؟ وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و رقبای شما را تجزیه و تحلیل می کند تا فرصت های رشد جدیدی را پیدا کنید، از جمله کلمات کلیدی که می توانید رتبه بندی کنید، لینک هایی که می توانید دریافت کنید، و پیشنهادات بهینه شده در سایت.

این ابزار freemium است و نسخه رایگان برای تمام عمر ارائه می دهد که اجازه می دهد تا تا ۵ کلمه کلیدی و SEO یک ماه.

۱۱) BuiltWith

BuiltWith اطلاعات کلی فنی در مورد هر دامنه در وب را فراهم می کند.

جزئیات شامل یک لیست کامل از فن آوری های مورد استفاده برای ساخت وب سایت مانند سرور، کد گذاری، کتابخانه جاوا اسکریپت و غیره

جستجوهای دامنه فردی رایگان هستند، اما اگر شما نیاز بیشتری دارید، باید یک طرح را بخرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.