سئو سایت و پشتیبانی

گوگل AI آموزش خود را به حساب کالری در عکس های مواد غذایی

گوگل AI آموزش خود را به حساب کالری در عکس های مواد غذایی

 

گوگل AI آموزش خود را به حساب کالری در عکس های مواد غذایی جزئیات مربوط به برنامه های گوگل برای هوش مصنوعی (AI)، به طور تصادفی و یا طراحی، گریخته است. در برخی موارد، هیچ رمز و راز واقعی وجود ندارد، فقط چیزی که همه چیز هیجان انگیز است که در مورد آن صحبت کنیم.

سئو

فناوری AI پایه و اساس موتور جستجوی شرکت است و علت واضحترین علت گوگل برای کسب درآمد ۴۰۰ میلیون دلاری DeepMind در سال ۲۰۱۴، استفاده از تخصص شرکت انگلیس در یادگیری عمیق است – یک زیر مجموعه از تحقیق AI، اما بیشتر در مورد آن بعدها برای تقویت این قابلیت اصلی. اما Googleplex دیگر ذهن های روشن از حوزه AI و همچنین برخی از شرکت هایی که بیشتر در مورد رباتیک شرکت می کنند را جذب کرده است و تنها برخی از این برداشت جمعی به طور رسمی به ماشین های بدون راننده، هواپیماهای بدون سرنشین و یا دیگر رباتیک اعلام شده عمومی یا AI اختصاص یافته است -پروژه های مرتبط. دقیقا چی دقیقا چه کارشناسان AI گوگل هستند؟

در یک کلمه: غذا.

کوین مورفی، دانشمند تحقیقاتی Google در این گردهمایی مجدد در بوستون، این پروژه را با استفاده از الگوریتم های پیشرفته یادگیری عمیق برای تجزیه و تحلیل یک عکس هنوز هم از غذا، برآورد کرده است و میزان کالری موجود در این صفحه را تخمین زده است. این Im2Calories نامیده می شود و در یک مثال، سیستم به یک تصویر نگاه کرد و دو تخم مرغ، دو پانکک و سه نوار بیکن را شمارش کرد. از آنجایی که این ها دقیقا واحد های اندازه گیری دقیق نیستند، سیستم اندازه هر قطعه غذا را در رابطه با صفحه، و همچنین هر گونه ظروف، اندازه گیری می کند. Im2Calories تصاویر با وضوح بالا را ضبط نمیکند. هر شات استاندارد با کیفیت Instagram باید انجام شود.

پس کالری نهایی چه بود؟ من بیش از حد مشغول نوشتن اعداد دیگر از آن اسلاید ارائه ویژه برای گرفتن آن است. و نقطه Im2Calories است که کاربران را با محاسبه تکان دهنده از مصرف روزانه غذا خود، شرمسار نیست. مورفی می خواهد به سادگی فرآیند نگه داشتن یک دفتر خاطرات غذایی، شناسایی غذا، بنابراین شما لازم نیست به صورت دستی آنها را به یک برنامه وصل کنید، و حدس زدن از متغیرهای ناخوشایند مانند اندازه خدمت. مورفی در سخنرانی خود گفت: “ما نیمه اتوماتیک هستیم، یادآور می شویم که می توانید نرم افزار را با استفاده از منوی کشویی اصلاح کنید، اگر تخم مرغ سرخ شده را به طور کامل پاک کنید یا اشتباه بخوانید. مورفی گفت: “اگر ۳۰ درصد از زمان آن کار کند، به اندازه کافی است که مردم شروع به استفاده از آن می کنند، ما داده ها را جمع آوری می کنیم و در طول زمان بهبود می یابیم.”

تبلیغات گوگل
تبلیغات گوگل

گوگل AI آموزش خود را به حساب کالری در عکس های مواد غذایی اگرچه چاقی یک بحران در ایالات متحده باقی مانده است، و یک نسخه تجاری Im2Calories احتمالا بسیار محبوب خواهد بود، این به این معنی است که این سیستم کار می کند که ارزش بررسی دقیق تر دارد. همانند بسیاری از برنامه های کاربردی عمیق یادگیری، آن را با تجزیه و تحلیل بصری از دست می دهد – در این مورد، تعیین عمق هر پیکسل در تصویر با تشخیص الگو. Im2Calories می تواند ارتباط بین آنچه که یک قطعه غذا به نظر می رسد، و مقادیر وسیعی از داده های کالری در دسترس باشد. در حالی که بهتر است که به اصطلاح “یادگیری عمیق” بیش از حد نادیده نگیریم، یکی از گزینه های انتخاب کلمات AI که عملا جنجال های غیر محققان را به وحشت می اندازد، Im2Calories برای بهبود خود از طریق استفاده طراحی شده است. هدف از بسیاری از سیستم های یادگیری عمیق این است که به حداقل رساندن مقدار زمان صرف تغذیه و یا تحقیق یک قطعه نرم افزار، برای بهبود عملکرد آن. اگر Im2Calories یک همبرگر را نقاشی می کند، این به این دلیل است که پیکسل ها در تصویر شبیه عکس هایی که در عکس های موجود از همبرگر وجود دارد، نه به این دلیل که یک محقق سیستم دست را نگه داشته، به طوری که در عمل اجرا می شود. برای یادگیری عمیق خود را برای استفاده مفید، در درجه اول با استخراج معنی از صوتی، تصویری، هنوز تصاویر و متن، باید حداقل تا حدودی خود را متکی.

و حتی اگر Im2Calories دقیقا دقیق نباشد، مورفی فکر می کند که این تاثیر را خواهد داشت. او گفت: “برای من واضح است که مردم واقعا این را می خواهند و این واقعا مفید است.” “خوب، شاید ما کالری را با ۲۰ درصد کاهش دهیم. مهم نیست ما در حال رفتن به میانگین یک هفته یا یک ماه یا یک ساله هستیم. و اکنون ما می توانیم به طور بالقوه از چندین نفر به اطلاعات پیوست و شروع به آمار آمار جمعیت می کنیم. من همکاران در اپیدمیولوژی و سلامت عمومی دارم، و آنها واقعا این چیزها را می خواهند. ”

گوگل AI آموزش خود را به حساب کالری در عکس های مواد غذایی گوگل تنها اخیرا برای ثبت اختراع برای Im2Calories ها ثبت کرده است و مورفی جزئیات بیشتری در مورد اینکه آیا ممکن است در دسترس قرار گیرد، به اشتراک نمی گذارد. اما هدف بلند مدت این فن آوری، گسترده تر شدن است. و، رک و پوست کنده، یک آشکار تر برای گوگل. مورفی گفت: “اگر ما بتوانیم این کار را برای غذا انجام دهیم، این فقط برنامه قاتل است.” “فرض کنید ما تجزیه و تحلیل صحنه خیابان انجام دادیم. ما نمی خواهیم فقط بگوئیم که در این تقاطع اتومبیل وجود دارد. این خسته کننده است ما می خواهیم کارهایی مانند خودروسازی محلی را انجام دهیم، اتومبیل ها را شمارش کنیم، ویژگی های اتومبیل ها را بدست آوریم، که در آن روبرو هستند. سپس ما می توانیم چیزهایی مانند تجزیه و تحلیل صحنه های ترافیکی را انجام دهیم، پیش بینی کنیم که احتمالا نقطه پارکینگ چیست. و از آنجا که این همه از داده ها یاد گرفته شده است، تکنولوژی همان است، شما فقط اطلاعات را تغییر دهید. ”

گوگل AI آموزش خود را به حساب کالری در عکس های مواد غذایی چاقی ناشی از اعتیاد است و تمام اعمال پیچیده تقسیم بندی تصویر معنایی و شبکه های عصبی عمیق که Google می تواند آن را جمع آوری کند، مستحق است. اما ماشین های ربات که به طور غریزی می دانند کدام بلوک احتمالا یک نقطه پارکینگ رایگان دارد، ده دقیقه بعد از آن؟ تعجب آور نیست که یادگیری عمیق، جذابیت زیادی از دره سیلیکون دارد. اگر چیزی وجود دارد، جای تعجب است که این مدت طولانی است.

تهیه شده توسط:

علی ناییج

1 دیدگاه

  • تبلیغات در گوگل

    ممنون از توضیحات کاملتون در مورد این سرویس

  • دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.