سئو و تبلیغات

چگونگی اندازه گیری رادمان کسب و کار

چگونگی اندازه گیری رادمان کسب و کار

چگونگی اندازه گیری رادمان کسب و کار در شرکت

چگونگی اندازه گیری کسب و کار

تمام صاحبان کسب و کار می خواهند نسل سربسته موثر باشند. صاحب کسب و کار تنها می تواند از طیف گسترده ای از تکنیک های مختلف در امید گرفتن مشتریان بیشتر استفاده کند. این ممکن است کار سئو و PPC، بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایجاد کتاب های الکترونیکی باشد. با این حال، انجام این کار به طور خودکار به معنی افزایش مشتریان نیست. بنابراین، چگونه می دانید اگر این در واقع علاقه بیشتری به کسب و کار شما ایجاد می کند؟ شما ممکن است افزایش فروش را ببینید، اما چگونه می توانید بگویید که آیا استراتژی بازاریابی شما کار می کند؟

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

Google Analytics شما را قادر به نظارت بر فعالیتهای بازدیدکنندگان سایت شما می کند. خوب است دانستن اینکه تعداد بازدیدکنندگان به سایت شما می آیند، اما ممکن است فقط به سایت شما برسند و پس از چند ثانیه برطرف شوند. فرد ممکن است از سایت شما بازدید کند و علاقه خاصی به محصولات و خدمات شما نداشته باشد و فقط ترک کنید. بدون Google Analytics شما این را نمی دانید. پس از آن می توانید بازدیدکنندگان وب سایت خود را افزایش دهید اما فروش خود را افزایش دهید.

گوگل به طور موثر شما را قادر به نظارت بر رفتار بازدیدکنندگان سایت شما می کند. شما می توانید ببینید چه مدت کاربران در هر صفحه ای که بازدید می کنند را صرف می کنند، صفحات گزاف گویی را جستجو می کنند و حتی مقایسه می کنند که تعداد بازدید کنندگان از سایت شما چه میزان است. تجزیه و تحلیل دقیق اجازه می دهد تا شما را به شناسایی آنچه که مردم در وب سایت شما بیشتر علاقه دارند (و آنچه آنها علاقه مند نیستند) و اینکه چگونه بسیاری از افراد به سایت شما دسترسی دارند.

اندازه گیری رادمان کسب و کار این به شما اجازه می دهد تا وب سایت خود را بهبود ببخشید تا مناطق قوی تر همچنان ترافیک را دریافت کنند در حالی که نواحی ضعیف وب سایت شما می توانند دوباره ارزیابی شوند. گوگل آنالیتیک به طور موثر ثابت می کند که افزایش ترافیک به طرز جادویی منجر به افزایش رتبه شما نمی شود و به شما نشان می دهد که چه چیزی باید بداند برای کمک به بهبود وب سایت شما.

نرم افزار CRM

نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری کمک می کند تا پیگیری های منجر، فروش خودکار و تعامل مشتری را در میان سایر موارد افزایش دهد. اساسا یک ابزار برای مدیریت ارتباط بین یک کسب و کار و مشتریانش است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا از نقطه نظر فرایند فروش مشتریان خود، در صورت خرید محصول و یا فقط مرور، خریداری کنید.

این یک ابزار فوق العاده مفید است که به شما اجازه می دهد تا ببینید که کدام یک از رهبران شما برای شما مهم هستند و به مشتریان بالقوه کمک می کند که به افزایش فروش خود کمک کنند. این نرم افزار همچنین به شما نشان می دهد کدام منابع تولید سرب موثر هستند که البته سود عظیمی برای کسب و کار شماست. شما می توانید تعداد زیادی از مشتریان را متوجه شوید و چه چیزی را ندارید و تعیین می کنید که چرا این ممکن است.

هابسپات

Hubspot همچنین بازدیدکنندگان را در وب سایت شما نمایش می دهد. این می تواند به شما بگوید چه چیزی برای کسب و کار شما کار می کند. هنگامی که کاربر یک فرم را در وب سایت شما پر می کند، می توانید هر راه را با کسب و کارتان تعامل کنید، چه از طریق وب سایت شما، از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی . این به شما این امکان را می دهد که پیگیری موفقیت آمیز کمپین بازاریابی خود را فقط در وب سایت خود انجام دهید. Hubspot یک ابزار عالی برای ارزیابی کمپین بازاریابی شما و آنچه که باید تغییر داده شود تا منجر به تولید بیشتر شود.

این همچنین اجازه می دهد تا شما برای ایجاد لیست های هدفمند و شروع به کمپین های خودکار ایمیل. این امر به شما امکان می دهد که منجر به رشد شما شوند و آنها را به استفاده از خدمات یا محصولات خود نزدیک کنید. شما می توانید بر روی مشتریان تمرکز کنید که در واقع به نظر می رسد علاقه خاصی به آنچه دارید انجام دهید. شما همچنین می توانید منجر به امتیاز خود را، به طوری که تیم فروش خود را می داند که به احتمال زیاد به خدمات شما علاقه مند است. این بدون شک می تواند به کسب و کارتان کمک کند که آمار فروش خود را افزایش دهد.

نیاز به راهنمایی در زمینه تولید چیست؟

چگونگی اندازه گیری رادمان کسب و کار آیا شما علاقه مند به شروع یک مبارزات انتخاباتی هستید اما نمی دانید کجا شروع کنید؟ این ممکن است زمان برای تبدیل شدن به یک سازمان بازاریابی دیجیتال با تجربه مانند JDR باشد. وقتی که نسل سرب می آید، ما می دانیم که ما چه کار می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین های تولید سرب، بررسی مقاله ما چیست؟ کمپین تولید سرب چیست؟ اگر، مانند بسیاری از افراد، شما در مورد اینکه چگونه سرب نسل کار می کند مطمئن نیستید، بررسی مقاله ما چگونه کار تولید سرب کار می کند؟ در اینجا در JDR، ما می توانیم به کسب و کار ها کمک کنیم تا با ایجاد محتوای قانع کننده و تمرکز بر تعاملات مشتری، منجر به اهداف مهم شوند. ما همچنین می توانیم کسب و کار شما را با رسانه های اجتماعی و PPC کمک کنیم . با ما تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰ برای دیدن اینکه چگونه می توانیم به کسب و کار شما کمک کنیم منجر به تولید بیشتر و افزایش فروش شما شود.

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.