چگونه با گوگل پلاس به سئو کمک کنیم

چگونه با گوگل پلاس به سئو کمک کنیم

چگونه با گوگل پلاس به سئو کمک کنیم در تلاش های ما برای بهبود رتبه بندی جستجوگرهای SEO ما معجزه ها را انجام می دهیم و همه چیز را که می توانیم فکر کنیم، سعی می کنیم. البته، حتی اگر ما می توانستیم، کاملا منطقی است که کاملا همه چیز را امتحان کنیم. آنچه مهم است، این است که چیزی را امتحان کنید که تاثیر زیادی بر رتبه بندی جستجوگرهای SEO ما دارد، اما برای همه و برادرشان شناخته نشده است. G +، شبکه اجتماعی Google مطابق با این الزامات است – به نظر می رسد معجزات برای رتبه بندی، در حالی که اکثر افراد (به استثنای کسانی که همه چیز را امتحان می کنند)، که شبکه های اجتماعی را برای جستجوگرها استخدام می کنند، تلاش های خود را بر روی فیس بوک تمرکز می کنند، زیرا محبوب تر از G + هستند. با این حال، به نظر می رسد G + برای تلاش های ما بیشتر از فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی هزینه می کند. در اینجا دلیل است.

چرا گوگل پلاس برای جستجوگرها بسیار مهم است

در حالی که گوگل هر گونه ارتباط مستقیم بین محتوای Google Plus و فعالیت را از یک طرف و رتبه بندی جستجوگرهای SEO در سایر سایت های رتبه بندی بسیار خوب، فعالیت گوگل پلاس خوب را انکار می کند. در حالی که در تئوری این می تواند تصادفی خالص باشد، نتایج برای خود صحبت می کنند. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا گوگل پلاس برای SEO بسیار مهم است:

گوگل مالک آن است و مهم نیست که آیا آنها آن را پذیرفته یا نه، به عنوان شواهد تجربی نشان می دهد محبوبیت در گوگل پلاس عامل عظیمی برای رتبه بندی خوب است.

برخی از پیوندها به دنبال انجام آنها هستند و به بهبود رتبه بندی کمک می کنند. نه همه لینک ها انجام نشده بلکه بر خلاف سایت های دیگر، حداقل لینک های به اصطلاح “مشترک” (لینک های زیر پست شما) dofollow، پس از استفاده از آن. علاوه بر این، هنگامی که شما چیزی جالب ارسال می کنید که مجددا ارسال می شود، شما چندین لینک را به یک صفحه می دهید.

لینک از Google Plus متن مربوط به لنگر را دریافت می کند – عنوان پست متن لنگر است (که البته بهتر است از “کلیک بر روی این”، “اینجا” یا سایر متون لنگر عمومی باشد) و بهترین این است که این متن لنگر به نظر طبیعی است و رتبه های شما را آسیب نمی زند.

نمایه سازی بسیار سریع همه صفحات یکی دیگر از مزایای است. در حالی که درست است که گوگل به سرعت هر سایتی را که به طور مرتب به روز می شود، فهرست می کند، مزیت گوگل پلاس در توییتر و فیس بوک که تمام یا بیشتر محتوای آن از موتورهای جستجو پنهان است، سخت است.

همانطور که می بینید، مزایای Google Plus برای جستجوگرها واقعا قابل توجه است. بنابراین، حتی اگر شما در مورد کل این هیستری رسانه های اجتماعی شک و تردید دارید، پرونده گوگل پلاس متفاوت است و هزینه آن را امتحان کنید، اگر قبلا چنین کاری نکرده اید.

نحوه استفاده از گوگل پلاس برای رتبه بندی بهتر

چگونه با گوگل پلاس به سئو کمک کنیم گوگل پلاس بسیار متفاوت از هر سایت اجتماعی دیگر است، هرچند که مشخصه خاصی دارد. در اینجا چند نکته اساسی برای استفاده کامل از Google Plus وجود دارد.

۱ عضویت Google Plus / تبدیل شدن به فعال

بدیهی است، اگر شما هنوز در گوگل پلاس نیستید، اولین گام پیوستن به آن است. این کار آسان است و ما با جزئیات در مورد نحوه انجام آن مواجه نیستیم. هنگامی که به Google Plus پیوستید، نگاهی بیندازید تا ببینید چه کسی از دوستان و آشنایان شما وجود دارد، به حلقه های خود بپیوندید و آنها را به شما اضافه کنید. شما می توانید شروع به ارسال به موقع، اما بهتر است برای اولین بار خواندن آنچه که کاربران دیگر ارسال، نظر در مورد آن، به اشتراک گذاری آن، و تنها پس از شروع این ارسال.

۲ شروع به استفاده از Google Authorship کنید

گوگل Authorship سرویس دیگری از گوگل است که شما در Google Plus پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا از جمعیت کنار بیایید. علاوه بر اینکه یک ابزار ارزشمند برای محافظت از محتوای شماست ، همچنین با جستجوگرها کمک می کند. هنگامی که مقالات خود را در نمایه Google Authorship خود اضافه می کنید، نام شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. این ممکن است شما را به ترافیک برساند، اما مطمئنا به ایجاد شهرت آنلاین کمک می کند.

ارسال محتوا خوب

چگونه با گوگل پلاس به سئو کمک کنیم بدون تردید، اما شما فقط باید محتوای خوب را ارسال کنید. محتوا با کیفیت پایین نه تنها به شهرت شما آسیب می رساند بلکه ممکن است در همه موارد آن را نادیده بگیرد. در شبکه های اجتماعی، منافع حاصل می شود زمانی که شما متوجه شده اید، زیرا در این مورد بیشتر از این است که محتوای شما به اشتراک گذاشته شود تا چیزهای بد. بنابراین، قانون اساسی با سایر شبکه های اجتماعی نیز در اینجا کاربرد دارد – بهتر است که هیچ محتوایی را پست نکنیم تا به صورت ناخواسته ارسال شوند.

ادویه خود را در مورد صفحه

درباره صفحات می تواند بسیار خسته کننده باشد و شما ممکن است بخواهید خودتان را از بین ببرید اما این یک اشتباه بزرگ است. با گوگل پلاس، درباره صفحات بسیار مفید هستند، زیرا در اینجا می توانید لینک های خود را به سایت های خود اضافه کنید، پروفایل های خود را در سایر شبکه های اجتماعی یا به سادگی به صفحات جالب توجه خود پیوند دهید. تمام این تلاش ها بیهوده نیست، بنابراین انجام آن.

توجه شما به مشخصات شما را جلب کند

چگونه با گوگل پلاس به سئو کمک کنیم صفحه درباره تنها عنصر برای توجه به آن نیست. علاوه بر این، شما نیاز دارید که گوگل پلاس خود را در سطح بالا قرار دهید. همانطور که شما احتمالا از تجربه خود در سایر شبکه های اجتماعی می دانید، نمایه شما و اطلاعاتی که در آن وجود دارد، برای موفقیت شما حیاتی است. به همین دلیل است که شما باید همه اطلاعات مربوطه را پر کنید و آن را نگه دارید.

به خودتان دسترسی پیدا کنید

شبکه های اجتماعی برای افرادی که می ترسند یا نمی خواهند ارتباط برقرار کنند نیست. اگر در شبکه اجتماعی هستید، این بدان معنا نیست که شما نمی خواهید حضور خود را در آنجا خصوصی نگه دارید، بلکه می خواهید دایره خود را از دوستان، همکاران و آشنایان گسترش دهید. برای رسیدن به این هدف، باید خودتان را در دسترس قرار دهید، یعنی آسان برای اضافه کردن به حلقه های دیگر کاربران و ایجاد پست های خود را به صورت عمومی.

این ممکن است یک شبه موفقیت شما را تضمین کند، اما زمانی که شما در دسترس هستید و مشخصات و پست های شما جالب هستند، این به طور جدی شانس های شما را افزایش می دهد تا متوجه شوید.

Google Plus یک جواهر واقعی برای جستجوگرها است. اگر چه بسیاری از کارشناسان، از جمله مدیران گوگل خود، اختلاف نظر خود را دارند، گوگل پلاس کمک کرده است تا بسیاری از سایت ها در رتبه های خوب خود قرار گیرند. مطمئنا این تضمینی نیست که برای شما هم مفید باشد اما ارزش تلاش دارد. عاقلانه ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که برای مثال یک سایت را امتحان کنید و ببینید چگونه کار می کند.

اگر گوگل پلاس برای شما کار کند، شما می توانید استفاده خود را به سایتی دیگر که بهینه سازی می کنید گسترش دهید. البته، معجزات را انتظار نداشته باشید – اگر سایر تلاش های SEO شما ضعیف باشد، حتی گوگل پلاس نیز نمی تواند این را جبران کند.

نوشته شده توسط:

علی ناییج

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.