تب خال

چرا تب خال می زنید؟

چرا تب خال می زنید؟

سئو گزارش می دهد:مطمئناً بیشتر مردم نمیدانند که تب خال را به نام یک ویروس می شناسند، به این منظور که این ویروس از قبل در بدن وجود داشته است و با گذر زمان و هر چند وقت یکبار این ویروس خود را بروز می دهد. البته این ویروس بی دلیل خود را اشکار نمی کند و در مواقعی که فرد مبتلا به این ویروس،

دچار استرس شدید شود و یا اضطراب شدیدی بگیرد این ویروس که به اصطلاح تب می گویند سریعاً در گوشه لبشان ظاهر می شود. از این ویروس با نام های تبخال، زخم سرد و نام خارجی ویروسHSV1 یاد می کنند. قشر زیادی در کره زمین مبتلا به این ویروس هستند و افراد  زیادی در طول زندگی روزمره خود از وجود این ویروس رنج می برند. این ویروس بر روی لب و دور لب به وجود می آید که دردناک نیز هستند.

تب خال
تب خال

این ویروس برای افرادی که به ان مبتلا هستند ازاردهنده است و در طول روز هم مشکلاتی برای آن ها به وجود می اورد و در مواقعی که می خواهید بخندید اذیت کننده است و صورت زیبای شما را نیز بد فرم نشان می دهد. دلایل مهم به وجود آمدن این ویروس یا به اصطلاح همان تبخال، ترس در خواب و ناگهان بیدار شدن با ترس زیاد، اضطراب فراوان، استرس شدید روحی و یا جسمی، ترس بیهوده و از جمله ی این موارد می تواند باعث به وجود امدن این ویروس بر گوشه لبتان می شود. از این رو سئو سایت را باید تاثیر گذار دانست

ضعف در سیستم دفاعی بدن و ایمنی بدن می تواند یکی از دلایل اصلی عود کردن این ویروس در بدن شود.

خستگی بیش از اندازه و قرار گرفتن در زیر نور شدید افتاب برای مدت زمان طولانی نیز می تواند باعث عود کردن این نوع ویروس شود.

شما باید اگر به این نوع ویروس دچار هستید حتماً نزد پزشک بروید و احتیاط های لازم را که پزشک به شما میکند انجام دهید برای رفع این ویروس و به وجود نیامدن دوباره ان گوشه ی لبتان.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.