همه چیز در مورد Google Adwords

همه چیز در مورد Google Adwords

بسیاری از تبلیغ کنندگان از Google AdWords به عنوان شبکه اصلی PPC خود استفاده می کنند. با این حال، علاوه بر استفاده از AdWords برای دریافت ترافیک به سایت شما، می توان آن را برای جستجوگرها نیز استفاده کرد. در اینجا برخی از ایده ها درباره نحوه استفاده از AdWords برای جستجوگرها وجود دارد.

پیدا کردن بهترین کلید واژه

با ارزش ترین استفاده از AdWords برای جستجوگرها، جستجوی کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی بر اساس هر کمپین جستجوگرها و حتی اگر شما متخصص در تو رفتگی در دیوار شما است، شما همیشه باید کلمات کلیدی را جستجو کنید، زیرا کاربران اغلب کلمات کلیدی کاملا غیر منتظره و کلمات کلیدی شما را به عنوان یک متخصص هرگز به فکر می کنم. نیازی به گفتن نیست که برای رتبه بندی بالا اهمیت بیشتری دارد، چه کلمات کلیدی مخاطبان مورد نظر شما را جستجو می کند، نه اینکه کدام یک از کلمات کلیدی شما به عنوان یک متخصص فکر می کنند در یک توزیع خاص محبوب هستند.

adwords-marathon TheAdview

برای پیدا کردن آنچه که کاربران در جستجوی آن هستند، شما نیاز به یک ابزار تحقیقاتی کلید واژه دارید. درست است که بسیاری از ابزارهای تحقیقاتی کلمات کلیدی (رایگان و پرداخت شده) وجود دارد اما Google Toolbar Keyword Tools سالهای پیش از همه آنها پیش می آید.

استفاده از AdWords برای جستجوی کلمات کلیدی آسان است. شما می توانید آدرس سایت خود را وارد کنید یا برخی از کلمات کلیدی دانه را وارد کنید، این ابزار به طور خودکار یک کل دسته از کلمات کلیدی پیشنهاد شده را تولید می کند. نگاهی به نتایج و فهرست کوتاه همه کلمات کلیدی که به نظر می رسد مرتبط و دارای حجم جستجوی مناسب و معقول جهانی است.

شما ممکن است بخواهید به خوبی برای همه کلمات کلیدی تولید شده رتبه بندی کنید، اما بهترین کار این است که همه تلاش های خود را بر روی تعداد کمی از افراد تمرکز کنید. اکنون ایده این است که کلمات کلیدی را پیدا کنید که نسبتا آسان برای بهینه سازی هستند و در عین حال حجم جستجو مناسب و معقول دارند. این کلمات کلیدی با کمترین رقابت در گوگل خواهد بود.

به Google.com بروید و هر یک از کلمات کلیدی فهرست شده خود را وارد کنید (یک بار در هر زمان). بهتر است اگر شما برای عبارت دقیق جستجو کنید، بنابراین کلمات کلیدی خود را با دو سهم تقسیم کنید. توجه داشته باشید که چگونه بسیاری از نتایج وب برای هر یک از عبارات وجود دارد. اکنون که تعداد نتایج وب را برای هر کلمه کلیدی جمع آوری کرده اید، رقابت را با تقسیم آن بر اساس «تعداد نتایج وب» «حجم جستجوی جهانی» محاسبه کنید. کلمات کلیدی با نسبت های بالاتر ساده تر هستند که بهینه سازی شوند.

اکنون شما می توانید یک جستجوگر اینترنتی برای کلمات کلیدی خود را شروع کنید، اما بعدا خواهید دید، ممکن است به جای آن یک کمپین AdWords را باهوش تر کنید.

۲ برای اطمینان از اینکه کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید را تبدیل کنید

choose-keywords-carefully TheAdview – We Make U Popular

پس از انتخاب کلمات کلیدی خود، باید بررسی کنید که آیا این کلمات کلیدی واقعا برای شما کار می کنند – یعنی اگر آنها به درستی تبدیل شوند. مهم نیست که چقدر دقیق بوده اید هنگام انتخاب کلمات کلیدی خود، اگر آنها را در عمل آزمایش نکنید، هرگز نمیتوانید مطمئن شوید که آیا آنها به خوبی کار می کنند یا خیر. شما می توانید کلمات کلیدی پرطرفدار را با حجم بالای جستجوی جهانی و سطح پایین رقابت انتخاب کنید و همچنان به هیچ وجه پایان ندهید.

به عنوان مثال، برای این وب سایت – webconfs.com ما می توانیم بهینه سازی برای کلمه کلیدی “بهینه سازی موتور جستجو” را امتحان کنید. این می تواند یک سال یا بیشتر با تلاش های زیادی برای رسیدن به اولین صفحه در گوگل برای “بهینه سازی موتور جستجو” طول می کشد و هنوز هم می توانید هرگز مطمئن شوید که این اتفاق خواهد افتاد.

با این حال، بیایید وانمود کنیم که این اتفاق می افتد – ما بعد از یک سال کار سخت سئو کار می کنیم تا گوگل را برای “بهینه سازی موتورهای جستجو” بالا ببریم. برای بزرگترین ناامیدی، حتی برای اولین بار برای “بهینه سازی موتورهای جستجو” در گوگل انتظار نداشت نتایج به این دلیل که میزان جستن برای این کلیدواژه خاص بسیار بالا بود. از آنجایی که ما خدمات سئو را ارائه نمی دهیم، بسیاری از افراد از طریق “بهینه سازی موتورهای جستجو” به ما می رسند ممکن است آنچه را که دنبال آن هستند به دست نیاورند. در عوض، کلمات کلیدی کمتری مانند «نکات سئو » یا «راهنمای سئو» ممکن است میزان بازده پایینتری داشته باشند و در واقع بهتر از «بهینه سازی موتورهای جستجو» برای ما انجام می شود.

نتیجه تعجب آور نیست اما قیمت پرداخت شده است. اگر ما یک کمپین تبلیغاتی را راه اندازی کرده بودیم، این امر موجب نگرانی شدیدی شد. ما می توانستیم ۲۰ تا ۵۰ دلار در AdWords برای “بهینه سازی موتورهای جستجو” صرف کنیم و یک هفته یا کمتر به ما نشان دهیم که میزان بازدهی برای این کلیدواژه بسیار زیاد است و برای انجام این جستجو به معنای منطقی نیست. ۲۰-۵۰ دلار در AdWords می تواند یک سال از تلاش های جستجوگرانه هدر رفته باشد.

۳ برای دریافت CTR بهتر با رتبه بندی فعلی شما

adwords-ctr TheAdview

علاوه بر تحقیقات کلیدی، AdWords ابزار ارزشمندی برای به دست آوردن CTR بهتر (Click Thru Rate) با رتبه بندی های موجود شما است. شما ممکن است برای یک کلمه کلیدی مناسب رتبه بندی کنید، مقدار زیادی از ترافیک را به دست آورید و هنوز هم نمی توانید از این ترافیک کسب درآمد کنید زیرا CTR شما کم است. دلایل این ممکن است متفاوت باشد اما عنوان و توضیحات نامناسب می تواند یک دلیل احتمالی باشد.

AdWords همچنین می تواند به شما در بهبود رتبه CTR با رتبه بندی های موجود کمک کند. به عنوان مثال، اگر شما تبلیغات کامپوننت AdWords را انجام می دهید و شما با تبدیل / عملکرد راضی هستید، ممکن است بخواهید تغییر عنوان و شرح تبلیغ خود را ادامه دهید، تا زمانی که احساس کنید حداکثر CTR برای کلمات کلیدی خود را به حداکثر رسانده اید.

مطمئنا، ممکن است چند بار تلاش کنید تا ترکیب ترکیبی عنوان و توضیحات را بیابید و حتی ممکن است CTR شما را در روند کاهش دهد، اما هنگامی که این ترکیب جادویی یک عنوان و شرح را پیدا می کنید، فقط آنها را به عنوان عنوان و توضیحات برای صفحه خود را برای به حداکثر رساندن CTR جستجوی ارگ خود را نیز هست.

۴ برای هدف جغرافیایی

یکی دیگر از استفاده بهتر از AdWords برای جستجوگرها، انتخاب جغرافیایی است. اگر در ترافیک از بسیاری از مکان های جغرافیایی تقاضا کنید، می توانید از Google Analytics برای مقایسه مکان های متفاوت استفاده کنید. کاملا طبیعی است که اختلاف قابل توجهی در تبدیل برای یک کلمه کلیدی در میان کشورها وجود دارد.

هنگامی که به Google Analytics بروید و ببینید که کدام کشورها بهترین هستند، شما می توانید تلاش بیشتری را در آنها سرمایه گذاری کنید. به عنوان مثال، شما می توانید صفحات محلی را برای این کشورها ایجاد کنید یا کلمات کلیدی جغرافیایی خاص را با نرخ های فوق العاده خوب تبدیل کنید.

AdWords نه تنها برای تبلیغ کنندگان ابزار ارزشمندی است. این ابزار به عنوان یک ابزار برای تبلیغ کنندگان آغاز شد اما استفاده از آن به تنهایی محدود به آنها نیست. برای بسیاری از ناشران و متخصصان جستجوگرها، AdWords بسیار ارزشمند است زیرا حتی یک کمپین معتبر AdWords می تواند بینش های ارزشمندی را برای شما به ارمغان بیاورد و شما را به صرفه جویی در وقت و پول برای بهینه سازی برای کلمات که برای شما کار نمی کند.

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.