سئو و تبلیغات

همه چیز درباره سئو

همه چیز درباره سئو

سئو به معنای فارسی یعنی بهینه سازی موتور جستجو تعریف سئو یعنی به هر کاری که به صورت مستقیم که شما برای بالا بردن رنکینگ سایت در سرچ انجین ها صورت میگیرد سئو گفته میشود.

بیشتر افراد که به دنبال محصول و یا خدماتی در سرچ انجین ها هستن شما در رنکینگ بالا تری باشید یعنی جزو اولین سایت هایی باشدی ک معرفی میشوید.

در بازار های رقابتی امروزه سئو خودش را مهم تر از همیشه نشون داده است. بیشتر کاربران برای پاسخ یافتن به سوالات و مشکلاتی ک دارند ان را در سرچ انجین ها جستجو میکنند و اگر میخاهید سایت شما جزء سایت های اولی باشد که در سرچ انجین ها معرفی میشود میتوان از سئو کمک گرفت به طور مثال شما سایت و یا وب سایتی دارید که میخاهید جرو سه سایت اول در سرچ انجین ها باشد با کمک گرفتن از سئو میتوانید این کار را بکنید و مهم نیست که چه سایتی دارید.

همه چیز درباره سئو
همه چیز درباره سئو

چرا سئو ؟

بهینه سازی های سایت شما واجب است چون :

بیشتر کاربران سه پیشنهاد بالا را انتخاب میکند و کاربرانی ک از طریق سرچ انجین ها به دنبال کالا و یا خدماتی هستن شما به انها پشنهاد میشوید و بازدید سایت شما بیشتر میشود

سئو برای پیدا کردن یک راهبرد مناسب در این مورد باعث کاربری و کاربرپذیری در سایت ها و وب سایت ها میشود

سئو برای رواج دادن سایت هم نیز استفاده میشود یعنی کاربرانی که از سایت شما دیدن میفرمایند سایت شما را به اشتراک میگذارند.

تکنیک های سئو

سئو دارای تکنیک هاییی است که این تکنیک های بهینه سازی به دو بخش کلی تقسیم مشوند:

بهینه سازی کلاه سفید : تکنیک هایی است که سرچ انجین ها آن را به یک کار خوب میپذیرند

بهینه سازی کلاه سیاه :تکنیک هایی است که سرچ انجین ها ان را نمیپذیرند و در مواقعی ان را به عنوان هرزنامه پیبینی میکند

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.