میزبانی وب چیست

میزبانی وب چیست

میزبانی وب چیست

میزبانی وب چیست : آیا شما چیزی دارید که می خواهید با جهان به اشتراک بگذارید؟ عالی!

هرگز از لحاظ زمانی آسان تر از این نیست که خلاقیت، محصولات و ایده های خود را با افراد در هر جای دنیا به اشتراک بگذارید.

میزبانی وب چیست : ایجاد یک وبسایت راحت تر از اکثر افراد است.

قبل از اینکه مراحل مربوطه را مرور کنید، مفید است که دقیقا همان چیزی را که می خواهید وبسایت خود را برای شما انجام دهیم فکر کنید.

میزبانی وب

چگونه وب سایت به من کمک کند؟

۱٫ یک وبلاگ بنویسید

این که آیا شما افکار خود را برای سرگرمی یا سود (یا هر دو) به اشتراک می گذارید، به یک وب سایت نیاز دارید که به عنوان یک خانه برای وبلاگ خود خدمت کند.

۲٫ کسب و کار خود را بسازید.

اکثر مردم به دنبال مکان هایی برای خرید هستند، بنابراین اگر می خواهید مشتریان شما را پیدا کنند، یک وب سایت لازم است.

۳٫ نمایش نمونه کارها خود را.

اگر شما یک عکاس آزاد، نویسنده، طراح وب و یا نوع دیگری از کارگر مستقل هستید، یک نمونه کارهای آنلاین می توانید مشتریان آینده نگر را نشان دهد که چه کاری انجام می دهید و چرا آنها باید شما را استخدام کنند.

 

میزبانی وب چیست : وب سایت نمونه کارها میزبانی وب سایت میزبانی وب میزبانی میزبانی وب وبلاگ ها
احساس الهام گرفته هنوز؟

بعد، ما توضیح خواهیم داد که چگونه وب سایت خود را برای کسب و کار خود دریافت می کنید.

میزبانی وب چیست
میزبانی وب چیست

من نیاز به ایجاد یک وب سایت دارم

شما باید سه چیز را برای تنظیم سایت خود به دست آورید: یک دامنه، میزبان وب و محتوای سایت. اگر این همه برای شما تازه است، ممکن است به این فرآیند فکر کنید مانند پرتاب یک مهمانی خانه – فقط با شروع به ساختن خانه شروع می کنید.

۱٫نام دامنه شما

نام دامنه مانند آدرس خیابان  است.

مرحله اول انتخاب و ثبت یک دامنه است. دامنه سایت شما مانند مقدار زیادی است که شما سایت خود را ساختید. هر دامنه دارای یک نام است، درست مثل هر خانه دارای یک آدرس خیابان است، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند شما را پیدا کنند.

۲٫ میزبانی وب

بعدا باید خدمات میزبانی وب را برای مراقبت از ساخت و ساز و سیم کشی انتخاب کنید. میزبان وب شما فضا، دسترسی، سخت افزار و امنیت را که سایت شما نیاز دارد را فراهم می کند.

۳٫ محتوای سایت

وقتی دامنه و یک میزبان دارید، آماده هستیم تا محتوا را برای ایجاد سایت شما آماده کنیم. این مرحله است که در آن شما یک الگو برای سازماندهی محتوای سایت مانند نمونه کارها، فروشگاه آنلاین، وبلاگ و غیره را انتخاب می کنید. فکر کنید که خانه جدید خود را به عنوان مهمانان خود به ارمغان آورید.

هنگامی که همه چیز در جای خود قرار دارد، شما آماده هستیم که یک مهمانی جدید را پرتاب کرده و سایت خود را راه اندازی کنیم. با میزبان وب قابل اعتماد که دسترسی به، ذخیره سازی و امنیت را در اختیار دارد، می توانید بر راحتی مهمانان خود تمرکز کنید و به آنها کمک کنید آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

 

چگونه میزبانی وب کار می کند؟

میزبانی وب چیست : میزبانی وب شما چهار چیز اساسی را فراهم می کند:

میزبانی وب مانند قسمتهای house1 است.

۱٫ذخیره فایل

فایل های تصویر، متن و طراحی که وب سایت شما را شبیه به آن می کند بر روی یک سرور ذخیره می شود – یک کامپیوتر تحت سرویس میزبانی وب شماست. این فایل ها مانند دکوراسیون مهمانی شما، موسیقی و تنقلات هستند – به همین دلیل مردم به احزاب خانه شما می آیند.

۲٫ سخت افزار:

سرور که در آن فایل های وب سایت شما ذخیره می شود، معمولا یکی از سرورهای بسیاری است که در یک مرکز داده ذخیره می شوند. نگه داشتن تمام این سخت افزار در یک مکان، سرویس میزبانی وب شما را آسان تر می کند تا آن را به روز نگه دارد و به درستی اجرا شود. سخت افزار مانند مبلمان، چراغ و لوله کشی در خانه شما است.

۳٫ روز کاری:

مقدار زمانی که فایل های سایت شما برای بازدیدکنندگان در دسترس است، “زمان آپ تایم” است. Uptime از ۹۹٫۹٪، استاندارد صنعت برای میزبان وب است. شما نمی خواهید مهمانان به سمت پایین بکشند و متوجه شوند که وب سایت شما در دسترس نیست، درست مانند اینکه مهمانان مهمان نمی خواهند که خانه خود را قفل کرده و خالی کنند.

۴٫ امنیت:

در اینترنت، پیشگامان و مجرمان همیشه سعی دارند به سرورها، فایل ها و سایت ها وارد شوند تا باعث ایجاد ضعف یا سرقت اطلاعات شوند. اقدامات امنیتی وب میزبان خود را از ورود به سیستم محافظت می کند، درست مانند سیستم امنیتی خانه شما، مردم را از شکستن خانه شما محافظت می کند.

یک میزبان وب خوب نیز شامل سایر خدمات و ابزارهایی است که راه اندازی سایت شما را آسانتر و سریعتر میکند، مانند:

پشتیبانی از خدمات شبانه روزی است، بنابراین شما می توانید در هر زمان در سایت خود کار کنید و اگر شما به آن نیاز دارید، کمک بگیرید.
قالب رایگان برای وب سایت خود را، بنابراین شما می توانید یک سایت حرفه ای به دنبال فقط با چند کلیک ایجاد کنید.
آموزش های ویدئویی و نوشته شده برای پاسخ به سوالات دقیق شما.
خدمات ثبت دامنه و WHOIS.
ابزارهای سبد خرید برای کمک به شروع به فروش آنلاین.
میزبانی ایمیل نامحدود، بنابراین شما می توانید آدرس ایمیل حرفه ای خود و کارکنان یا وبلاگ نویس خود ایجاد کنید.
فیلترهای هرزنامه، زیرا کسی که میخواهد هرزنامه باشد؟
پشتیبان گیری خودکار سایت برای محافظت از فایل های سایت خود را به عنوان وب سایت شما تکامل و رشد می کند.

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.