سئو رایگان

قیمت سئو

قیمت سئو

سئو سایت

قیمت سئو خیلی از کاربران و دارندگان وب سایت ها ممکن است این سوال برایشان پیش آمده باشد که قیمت سئو برای هر کلمه کلیدی چه قدر است و چگونه این قیمت ها محاسبه می شود ؟ اختلاف قیمت ها بین سئو کاران و شرکت های برای چیست ؟

 

قیمت سئو
قیمت سئو

 

قیمت سئو سایت

قیمت سئو برای هر سایتی متفاوت است و این قیمت گذاری ها بر اساس معیارهای خاص و اعتبار و ارزش سایت محاسبه و ارزیابی می شود.

تفاوت در کسب و کارها بسیار بالا است و اینها باعث متفاوت بودن وب سایت ها شده است و نمی توان هر سایت را با سایت های دیگر مقایسه کرد و قیمت گذاری را تعیین نمود.

سئو از چندین بخش تشکیل شده است و هرکدام از آنها فرایند های مختلفی دارند.

سئو داخلی On Page Seo

این نوع سئو فقط در داخل سایت انجام می شود که موتورهای جست و جو گر مانند گوگل وب سایت را شناسایی کنند و سایت دارای ارزش و اعتبار شود. این نوع سئو در رتبه ی سایت در موتورهای جست و جو تاثیر چندانی ندارد و سایت به رتبه های مطلوب دست پیدا نمی کند.

سئو خارجی Off Page Seo

این نوع سئو در خارج از محیط سایت انجام می شود و روی لینک بیلدینگ ها و بک لینک ها و … کار می شود که یک فراید زمان بر است . اما در نتیجه سایت به رتبه مطلوبی در موتور های جست و جو دست پیدا می کند.

سئو محلی Local Seo

یک نوع روش از سئو است و مناسب سایت هایی است که کسب و کارهای کوچکی در محدوده خاصی دارند. این روش سئو باعث می شود در یک محیط وقتی کاربر مشغول به جست و جو می شود ، در آن ناحیه سایت شما نمایش داده شود.

 

 

قیمت سئو
قیمت سئو

 

رپورتاژ خبری در Seo

انتشار رپورتاژ خبری بخشی از سئو است که خود شامل هزینه برای سئو کاران است.

زمانی که رقابت برای یک کلمه کلیدی بسیار زیاد باشد و سایت به راحتی در صفحه اول گوگل و دیگر موتورهای جست و جو قرار نگیرد ، سئو کار باید رپورتاژ خبری منتشر کند. درج این آگهی ها بسته به نوع اینکه در کدام سایت رپورتاژ صورت گیرد مختلف است.

البته برای سئو راه های تقلبی وجود دارد که برخی افراد سودجو از این روش ها استفاده می کنند که برایشان هزینه ای ندارد. به همین خاطر با کمترین قیمت و کوتاه ترین زمان سئوی سایت را انجام می دهند ، اما در نتیجه سایت سقوط خواهد کرد و توسط موتورهای جست و جو جریمه می شود و آن سایت بی ارزش محسوب می شود.

تیم مک سئو با عقد قرار و بصورت تضمینی سئو سایت شما را بر عهده می گیرد. لازم به ذکر است قرارداد کاملا بصورت توافقی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.