سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

به کلیه اقداماتی که در جهت سئو سایت به صورت اشتباه و یا تقلب صورت گیرد را سئو کلاه سیاه می گویند.
اگر فرآیند سئو سایت شما به روش سئو کلاه سیاه انجام شود از سمت گوگل سایت شما جریمه شده و از صفحه نتایج گوگل حذف می شوید. 

سئو کلاه سیاه در مقابل سئو کلاه سفید قرار دارد. یعنی شما با تقلب و یا به اصطلاح با دور زدن گوگل سعی دارید سایت خود را سئو کنید غافل از اینکه گوگل باهوش تر از همه ما است.

گوگل با طراحی و بروز رسانی الگوریتم های خود تمامی سایتهای متقلب را شناسایی کرده و آنها را جریمه می کند. پس بهتر است سئو را از روش های اصولی و صحیح خود انجام دهید. با اینکه فرآیند سئو نیاز به زمان و فعالیت مستمر دارد اما یک سئو بیس و اصولی به اعتبار و رتبه سایت شما به میزان زیادی می افزاید.

سئو کلاه سیاه
سئو کلاه سیاه

روش های سئو کلاه سیاه

تولی محتوای کپی و غیر مفید :

محتوا برای سایت پادشاه است. اگر محتویات سایت شما کپی از دیگر سایتها باشد ضرر بسیار بزرگی به سایت خود وارد کرده اید . محتوای سایت باید مزتبط با موضوع سایت و جذب باشد تا بازدید کنندگان و نرخ خروجی سایت اقفزایش یابد. محتوای مفید که تمامی سوالات مخاطب را برطرف کند و به صورت مستمر و منظم روزانه دخل سایت بارگذاری شود مورد قبول گوگل و مخاطبان خواهد بود.

خرید بک لینک :

با خرید بک لینک سایت شما توسط الگوریتم پاندا شناسایی شده و جریمه شده زیرا ایجاد بک لینک باید به صورت طبیعی و مستمر باشد نه ناگهانی و محدود. لینک های که در سایتهای اسپم قرار بگیرد و دارای اعتبار نباشد از اعتبار سایت شما می کاهد از انجام این کار خوددداری فرمایید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.