سئو

سئو چیست

سئو چیست

سئو چیست : به طوردقیق یک علم یا یک تخصص دانش بنیان نمیباشد بلکه یک تاکتیک یا راهکاربرای افزایش رنک ورتبه سایت در مرورگر ودر نتیجه ان ارائه تبلیغات وخدمات وفروش کالاهای موردنظر است.

دراین بخش چند راهکار برای افزایش راندمان در سئو را بررسی میکنیم

مهمترین راهکار این است که سایت ما قابل جستجو توسط موبایل وتبلت باشد یعنی رسپانسیو باشد به اینصورت ک ابعاد ان با ابعاد دسکتاپ گوشی وفق داده شود واشکال نمایشی متوجه سایت ما نشود.دلیل این امر این است ک امروزه اکثرمردم از موبایل وتبلت بجای سیستم شخصی برای ورود به سایت ها استفاده میکنند.

از دیگر اقدامات مهم برای درجهت فرایند سئوسایت تسهیل جستجوی سایت به طریق صوتی است هرچند که این موضوع هنوز در ایران جا نیفتاده است ولی با این سرعت پیشرفت سئو درایران بزودی قابلیت اجرا خواهد داشت.شاید ازنظر کمی تعداد بازدیدکنندگان از راه صوتی چشمگیر نباشد ولی ازنظرسئو کاران حرفه ای این آغاز یک رقابت داغ محسوب میشود.

سئو چیست
سئو چیست

سئو

ازدیگر راهکارها استفاده از URLکوتاه تراست.سالهاست که از کلمات کلیدی  ومرتبط در URLبرای بهبود وبهروری بیشتر سئو سایت استفاده میکنند.تجربه ثابت کرده است استفاده از کلمات کلیدی اصلی کوتاه منجر به ارتقاء رنک سیستم میشود.

یکی دیگر از عوامل افزایش رنک سایت تجربه کاربری خوب است.اگر سایت ما درحال حاضر در رنک بالای مرورگرقرار داشته باشد ولی کاربران بلافاصله پس از ورود به سایت از ان خارج شوند یک عامل منفی برای سایت ما محسوب میشود که درنتیجه آن با کاهش رتبه و رنک سایت مواجه میشویم.تجربه کاربری علاوه بر اینکه شامل مدت زمان حضور کاربردرسایت است,فاکتورهای دیگری نیزدرآن موثرند مانند میزان بازدید سایت ومیزان بازدید مجدد سایت که این فاکتورها نیازمند بروزرسانی وتقویت مطالب ومحتوای سایت است.

همانطور ک در بالا ذکر شد امروزه اکثر کاربران از موبایل وتبلت برای ورود به سایت ها استفاده میکنند به همین دلیل موقعیت مکانی شرکت بسیار حائزاهمیت است.زمانی که کاربران در محدوده جغرافیایی شما قرار دارند سایت شما در اولویت اول مرورگر قرار دارد.درنتیجه سعی کنید موقعیت مکانی خود را در نقشه مرورگر مشخص کنید.این کار کمک شایانی در افزایش رنک ورتبه سایت شما خواهد داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.