سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی یک امر بسیار مهم برای افرادی است که دارای وب سایتی بوده و می خواهند از طریق آن به کسب در آمد بپردازند . به طور کلی هر فردی که دارای یک وب سایت است به سئو نیاز دارد و می بایست به آن توجه بسیاری داشته باشد .

 

سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت

هنگامی که سایتی را طراحی کرده و می سازیم ، سایت به اصطلاح نوپا بوده و طبیعتا بازدیدی نخواهد داشت. به جز آنکه ما آدرس  وب سایت را به آشنایان خود بدهیم تا آنها از سایت دیدن نمایند که این کار نیز جوابگو نخواهد بود زیرا میزان بازدید بالا نخواهد بود و به کارمان نمی آید .

امروزه درصد بسیار بالایی از افراد از موتورهای جست و جو برای یافتن نیازهایی که از طریق اینترت قابل برطرف شدن می باشند استفاده می کنند . به طور مثال به دنبال مقاله ای می باشند ، می خواهند آنگ یا یک کلیپ ویدئویی را دانلود کنند و یا حتی به دنبال سایتی می گردند که از طریق آن کالای مورد نظر خود را خریداری کرده یا از خدمات خاصی استفاده کنند .

 

سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازی

 

با استفاده از موتورهای جست و جو افراد می توانند به راحتی به نتایج دلخواه خود دست یابند و این به صورتی است که حتی زمان  زیادی را هم برای جست و جو صرف نمی کنند و به احتمال بسیار بالا در همان لینکهای اولیه در صفحه نخست به مطلب مورد نظر خود دست می یابند و جست و جو را خاتمه می دهند.

همین امر اهمیت سئو و بهینه سازی سایت را مشخص می کند و این مسئله را روشن می سازد که هر سایت برای دیده شدن نیاز به سئو دارد.پس بهتر است از همان ابتدا که سایتتان را طراحی می کنید به فکر سئوی آن نیز باشید و بستری را فراهم سازید که بتوانید به راحتی فرایند های سئو را در سایت پیاده سازی نمایید .

به این مسئله نیز توجه داشته باشید که سئو و بهینه سازی یک سایت جدید و نوپا که هیچ گونه ای فعالیتی بر روی آن انجام نگرفته است ، نیاز به زمان دارد و می بایست در انجام آن صبر و حوصله کافی داشته باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.