سئو و آنالیز سایت 

سئو و آنالیز سایت

سئو و آنالیز سایت

سئو و آنالیز سایت  :  در فرآیند سئو ، تحلیل و آنالیز کارکر خودتان از انجام بیشتر فعالیت ها مفید تر است . به این معنا که اگر سنجیده و طبق آنالیز های قوی پیش روید ممکن است فعالیت کمتری هم انجام دهید. 

سئو نیاز به تحلیل مستمر دارد. هر هفته با ابزارهای آنالیز سایت ، روند کار خودتان را تجزیه و تحلیل کنید . اشکالات و موانع پیشرفت را دریابید و در جهت رفع آن اقدام کنید.

سئو و آنالیز ۲ فاکتور وابسته به هم هستند ، امکان ندارد سئو کاری سایتی را بدون آنالیز دقیق سئو کند. در غیر این صورت روند کار سئو به صورت اصولی و صحیح نخواهد بود. توجه کنید سئو باید به صورت سئو بیس انجام شود.

سئو و آنالیز سایت 
سئو و آنالیز سایت

آنالیز سایت

برای آنالیز سایت تمامی فاکتورهای زیر مورد بررسی قرار می گیرند :

سرعت سایت : زمان بارگذاری صفحات و لود شدن سایت تاثیر زیادی در جذب مخاطب و افزایش بهینه سازی سایت دارد.

امنیت سایت : تمامی سایتها نیاز به حفظ امنیت سایت دارند. با نسخه پشتیبان سایت و بک آپ گیری در جهت افزایش امنیت سایتتان اقدام کنید.

تعداد بازدید ها : تعداد کلیلک سایت و نرخ خروجی سایتتان را بدانید و از آنجا کلمات و صفحاتی که محبوبیت بیشتری برای مخاطبان داشته اند را پیدا کنید و برای آنها بیشتر کار کنید.

بک لینک ها : بک لینک های ایجاد شده برای سایت ، بک لینک های اسپم یا نوفالو را بیابید و اسپم ها را حذف کنید تا سایت شما جریمه نشود.

 لینک های خراب : خطاهای سایت و لینک های خراب مانند ۴۰۴ و … را پیدا کنید و حذف کنید تا اعتماد گوگل و کربران را از دست ندهید.

و …

 

بهترین ابزار برای سئو و آنالیز سایت گوگل وبمستر تولز می باشد . زیرا این ابزار رایگان را گوگل در اختیار مدیران و وب مستران سایتها قرار داده است .

برای آتالیز سرعت سایت  سایت gtmetrix معتبر تر و رایگان می باشد.

مک سئو تمامی عوامل و فاکتورهای مهم در سئو سایت را به صورت رایگان برای شما آنالیز می کند همچنین با ارائه راه حل برای رفع مشکلات پیش آمده سایتتان جهت پیشرفت سئو به شما مشاوره رایگان ارائه می دهد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.