سئو وب سایت

سئو سایت و دلایل دنس های مداوم گوگل:

سئو سایت و دلایل دنس های مداوم گوگل:

سئو سایت و دلایل دنس های مداوم گوگل: وقتی شما شروع به سئو سایتتان می کنید مطمئناً دلایلی باعث جابه جایی رتبه سایتتان در جایگاه های گوگل می شوند. که این عوامل می تواند شامل خیلی موارد باشد. یکی از این موارد می تواند محتوا باشد.

دنس سئو: دنس سئو را می توانیم به اصطلاح رقص بنامیم. رقص سئو در مواقعی رخ می دهد که شما تازه شروع به فعالیت جدی بر روی سایتتان کرده باشید و سایتتان بخواهد بالا بیاید و از جایگاه خوبی بهره مند شود.

به این منظور سایتتان در طول این عملیات ممکن است جایگاه فعلی خود را از دست بدهد ولی شما نگران نباشید که دیگر سایتتان بر نمی گردد و فعالیت های خود را لغو کنید، شما باید به فعالیت های خود به خوبی و با برنامه ریزی عالی ادامه دهید و پس از گذشت چند روز سایتتان دوباره به جایگاه خود و یا حتی جایگاهی بهتر باز می گردد.

محتوا یکی از تاثیر گذار ترین عواملی است که می تواند در دنس گوگل تاثیر گذار باشد. به این منظور که اگر شما یک محتوای مفید و با کیفیت در سایت خود لحاظ کنید می توانید باعث شوید که سایتتان در رتبه بندی گوگل از جایگاه خوبی بهره مند شود.

سئو سایت
سئو سایت

سئو سایت و دلایل دنس های مداوم گوگل:

به این منظور که اگر بتوانید با محتوای روزانه و به روز رسانی های روزانه، قرار دادن عکس حرف ای مطابق با موضوع و … یک محتوای عالی و با کیفیت در سایتتان قرار دهید که نکته ی اصلی این مورد است که ان محتوا کپی نباشد یا از سایتی کپی نکرده باشید، می توانید تاثیر گذار باشید در این موضوع که سایتتان از جایگاه خوبی بهره مند شود.

و یا حتی در برخی مواقع اگهر محتوای بی کیفیت و یا با متنی کوتاه بدون عکس و …. که حتی کپی نیز باشد در سایتتان قرار دید، مطمئناً گوگل سایت شما ر به یک کپی کننده می شناسد و دیگر برای سایتتان ارزشی قائل نمی شود و به همین منظور سایتتان افت می کند و جایگاه خود را از دست می دهد.

تمامی این اقدامات می تواند در دنس سئو تاثیر گذار باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.