سئو سایت و بک لینک مفید

سئو سایت و بک لینک مفید

سئو سایت و بک لینک مفید

سئو سایت و بک لینک مفید :  لینک خروجی از صفحه ای به صفحه ای دیگر است که هرچه تعداد بک لینک بیشتری داشته باشید سریعتر سایتتان سئو خواهد شد. 

بک لینک مفید

سئو سایت و بک لینک مفید  : بک لبنک مفید که به طورطبیعی توسط  نویسنده به سایت شما با یک عبارت مرتبط به سایت شما ایجاد شده باشند، یک بک لبنک مفید است.

آنها نباید از سایت های اسپم بیایند یا تعداد خروجی هایشان بسیار زیاد باشد.نباید از سایتی بیایند که اعتبارش بسیار کم و شبیه به اسپم باشد.

بک لینک های مضر

سئو سایت و بک لینک مفید  : بک لینک های مضر آنهایی هستند که از سایت های غیر مرتبط و دارای لینک های خروجی های بسایر زیاد باشد.

روزانه سایت های زیادی اسپم به دنیا می آیند و با دریافت لینک های غیر طبیعی به نتایج بالای گوگل می رسند و بعد از آن پنالایز می شود.

سئو سایت و بک لینک مفید
سئو سایت و بک لینک مفید

چه چیز هایی در کیفیت یک لینک موثر است

Anchor text:همان عبارتی است که به یک صفحه دیکر لینک میشود.

Domain Authority: این فاکتور ،سن دامنه،کیفیت لینکها،فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی و…در افزایش و کاهش کیفیت بک لینک دخیل است.

Page Authority: اعتبار صفحه در مورد لینک های ورودی ،کیفیت آنها و اعتبار کلی همان صفحه مشخص میشود.

بک لینک مفید مهمترین جزو سئو است .در حقیقت اثر بک لینک آنقدر قوی است که حتی کسانی که از سئو چیزی نمیدانند در بعضی از موارد با خرید لینک توانسته اند جایگاه بالایی در گوگل پیدا کنند.

بک لینک ها در ابتدا یک نوع بودند اما به مرور زمان پیچیده تر شدند اکنون دو نوع اصلی  بک لینک وجود دارد:

بک لینک فالو

بک لینک نو فالو

گوگل به بک لینک ها بر اساس تعداد بازدید و محبوبیت آن اهمیت می دهد .هرگونه لینک در سایت ها و صفحات دیگر توسط  موتور های جستوجو پیدا شوند بک لینک است و سایت هایی که دارای  بک لینک های زیاد و طبیعی و همچنین دارای محتوای جدید قرار می دهند رتبه بالایی می دهد.

بک لینک به پیوندی گفته میشود که از سایت دیگری به سایت شما داده میشود،در این زمان است که سایت شما به سایت دیگری پیوند میخورد و سایت مقابل از سایت شما لینک دریافت می کند.

مزایا بک لینک

به طور طبیعی رتبه سایت ارتقاع میابد

فهرست بندی سریع

ترافیک سایت بالا میرود

سئو سایت و بک لینک مفید  : شرکت ما برای شما بک لینک های رایگان میسازد و در اختیار شما قرار میدهد تا از ارزش سایت شما کم نشود و به تعداد بازدید کنندگان سایتتان  افزوده میشود.

داشتن یک بک لینک خوب و مفید هم برای گوگل حائز اهمیت است و هم برای سایت شما .

 

1 دیدگاه

  • استوایی

    ممنون از وبلاگ خوبتون.

  • دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.