سرعت سایت

سئو سایت : سرعت سایت

سئو سایت : سرعت سایت

سرعت سایت از مولفه های بسیار مهم در سئو و بهینه سازی سایت است . اگر زمان بارگذاری سایت شما حتی ۱ ثانیه بیشتر تاخیر داشته باشد ، بازدید کننده ای سایتتان به مقدار زیادی کاهش می یابد. 

با از دست دادن بازدید کنندگان در واقع مخاطبین و مشتریان خود را از دست داده اید و رتبه سایت شما کاهش یافته است.

سایت شما بایستی به صورتی باشد که مخاطب با باز کردن صفحات مختلف به سرعت به آنچه که می خواهد برسد تا نرخ خروجی سایت ctr  افزایش یابد.

سرعت سایت
سرعت سایت

 

افزایش سرعت سایت

برای افزایش سرعت سایت نکات زیر را اعمال کنید.

ویرایش سورس و کدهای برنامه نویسی سایت

برنامه نویسان با ویرایش سورس سایت سرعت بارگذری سایت را افزایش می دهند. شما می توانید این کار را به سئو کاران حرفه ای بسپارید زیرا اشتباه در کد نویسی آسیب های زیادی به سایت وارد می کند.

قرار دادن عکس های کم حجم

تمامی صفحات و نوشته های شما دارای عکس است اما بهتر است این عکس ها را در فتوشاپ کم حجم کنید تا سرعت سیتتتان زیاد شود

حذف افزونه و پلاگین های اضافی

هر آنچه که در سیستم مدیریت محتوای سایتتان کاربردی ندارد را حذف کنید. زیرا باعث کاهش سرعت سایت خواهند شد.

و البته نکته مهمی در سرعت وب سایت است که در زمان طراحی سایت بایستی رعایت شود . خرید هاست مناسب برای سیت از عوامل تاثیر گذار در سرعت سایت است.

و در آخر شما می توانید با استفاده از ابزارهای رایگام و معتبر گوگل سرعت سایتتان را بررسی کنید و با استفاده از پیشنهادهای آن ابزارها در جهت رفع مشکلات اقدام کنید .

یکی از ابزارهای تحلیل سرعت وب سایت که مورد تائید می باشد سایت gtmetrix  است که با رنگ های سبز ، زرد و قرمز هشدارهایی به ما داده و جهت رفع این هشدارها راه حل ارائه می دهد.

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار تمامی جنبه های سایت شما از قبیل: سرعت ، امنیت ، تعداد بک لینک و … را به صورت رایگان آنالیز و تحلیل می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۷۶۲۸۰۰۰

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.