سئو سایت : سئو سایت چیست

سئو سایت : سئو سایت چیست

سئو سایت : سئو سایت چیست

سئو

سئو سایت : سئو سایت چیست : Search Engine Optimization یا افزایش راندمان سایت برای موتور جست و جو را به اختصار سئو ( SEO ) مینامند.
از جمله کارهایی که توسط یک سئو کار انجام میشود بهینه سازی یک صفحه  سایت میباشد.

حدودا بیست سال قبل سئو کاربرد خاصی نداشت چراکه تعداد سایت ها بسیار کم بود و مطالب سایت ها متفاوت بود در نتیجه سایت ها با یکدیگر رقابت خاصی نداشتند  بنابراین نیازی به وجود سئو نبود.

سئو سایت : سئو سایت چیست : در صورتی که امروزه با توجه به  رشد روزافزون سایتها اهمیت سئو قابل درک میشود چراکه ممکن است درمورد یک زمینه خاص ده ها سایت وجود داشته باشد که هرکدام از آنها در نظر دارند سایت خود را معرفی کنند.

آمار نشان میدهد که اکثر افراد در هنگام جست و جو در اینترنت صفحه اول را  برررسی کرده  و به دنبال صفحه دوم و سوم نمیروند .

میتوان گفت که سئو با گذر زمان تخصصی میشود پس در نتیجه بهتر است که آنرا به افراد متخصص واگذار نمود تا یک فرد تازه کار.

سئو فرآیند یادگیری دراز مدت است پس برای یادگیری آن باید زمان صرف کرد.

سئو کار برای افزایش بازدیدکنندگان از سایت  باید رقبای خود را بشناسد و نقاط ضعف آنها را شناسایی کند و از نقاط ضعف آنها به عنوان نقطه قوت خود استفاده کند.

به طور کلی سئو به دو دسته تقسیم میشود :

سئو کلاه سیاه

در این روش سایت به عنوان یک تقلیدگر معرفی میشود درنتیجه اعتبار آن از بین میرود و برای سایت امتیاز منفی محصوب میشود وسایت جریمه میشود.

سئو کلاه سفید

تاثیرگذارترین روش برای سئو است. در این روش ما در چهارچوب قوانینی که گوگل تعیین نموده استفاده میکنیم .

هدف از سئو سایت

سئو سایت : سئو سایت چیست : از جمله ویژگی سئو میتوان به  اینکه یک وبسایت در صفحه اول جستوجو بیاید اشاره نمود . سئو بهترین روش برای تبلیغات و فروش محصول  و در نتیجه افزایش فروش محصولات اشاره نمود بنابر این سئو یک روش عالی برای فروش محصولات و همچنین معرفی سایت است.

 

1 دیدگاه

  • sanam

    بسیار مفید بود ممنون

  • دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.