سئو سایت : دلایل افت سایت چیست

سئو سایت : دلایل افت سایت چیست

سئو سایت : دلایل افت سایت چیست

دلایل افت سایت چیست : گاهی صاحبان سیتهایی که با تلاش چند ماهه و هزینه زیاد سایت خود را ارتقا بخشیده اند ، یکباره شاهد افت سایت خود می شوند و برایشان سوال ایجاد می شود چگونه با تلاش و فعالیت چند ماهه بر روی سایت ، سایت کاهش رتبه داشته است ؟

دلایل زیادی بر این موضوع دلالت دارد و باید گفت هیچ گاه صرف هزینه و زمان ضامن سئو مطمئن برای سایت نیست .

 دلیل افت یکباره سایت انجام فعالیت های غیر اصولی و صحیح در طی مراحل سئو بوده است که پس از مدتی توسط گوگل شناسایی می شود و سایت شما را جریمه می کند .

گاهی ممکن است سئو سایت خود را به شرکت و یا شخصی بسپارید و تا زمان سئو سایت مشکلی ایجاد نشود ولی بعد از اتمام پروژه شاهد افت ناگهانی سایت شوید . پس بهتر است سئو سایت خود را به شرکتهای معتبر و با سابقه بسپارید که مسئولیت پشتیبانی سئو سایت را هم بر عهده بگیرند.

سئو سایت : دلایل افت سایت چیست
سئو سایت : دلایل افت سایت چیست

خرید بک لینک

از جمله دلایل افت سایت خرید بک لینک برای سایت است . برخی افراد با خرید ناگهانی برای سایت و توقف خرید بعد از مدتی ضربه بدی به سئو و جایگاه سایت می زنند و همانطور که گفته شد این روش فقط برای مدت کوتاهی جواب می دهد ولی پس از آن سایت را از نتایج گوگلحذف می کند .

محتوای کپی

درج محتوای کپی و بی کیفیت که برای مخاطبان جذابیتی ندارد تاثیر بسیار منفی در سایت می گذارد. محتوا برای ارتقا سایت پادشاه است و این به معنیآن است که با ایجاد محتوای اصولی و مستمر سایت پیشرفت خیلی خوبی خواهد داشت اما در مقابل هر چقدر کپی شده باشد به همان اندازه باعث پسرفت سایت می شود .

با ایجاد تیم تولید محتوا که تجربهو مهارت کافی در این امر را دارند سایت خود را به یک منبع معتبر و جذاب در زمینه کسب و کار خود تبدیل کنید تا مخاطبان و کاربران زمان بیشتری در سایت شما بگذرانند و برای آنها مطالب باشد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.