سئو سایت و تبلیغات

سئو سایت و تبلیغات

سئو سایت و تبلیغات

سئو سایت و تبلیغات : تاثیر تبلیغات در سئو سایت در سالهای اخیر به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است. 

تبلیغات برای سئو سایت بایستی به صورت تبلیغات اینترنتی انجام شود تا بیشترین بازخورد را داشته باشد . تبلیغات اینترنتی شامل موارد بسیاری می شود که از نظر گوگل مهم ترین آنها فعالیت در شبکه های اجتماعی است .

شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس ، فیس بوک ، توییتر و لینک دین بسیار تاثیر گذار است . فعالیت در این سایتها نه تنها باعث افزایش رتبه سایت و سئو می شود بلکه باعث بازاریابی اینترنتی و توسعه کسب و کار شما خواهد شد.

سئو سایت و تبلیغات
سئو سایت و تبلیغات

فعالیت گوگل پلاس

گوگل پلاس مهمترین شبکه اجتماعی برای سئو سایت است زیرا زیر نظر مستقیم خود گوگل است . نکاتی را در فعالیت این شبکه رعایت کنید.
در قسمت about پروفایل خودتان حتما آدرس سایت را قرار دهید
در قسمت توضیحات پروفایل سعی کنید در سطر اول از کلمات کلیدی مد نظرتان استفاده کنید.
در هر پست گوگل سطر اول را به عنوان تیتر انتخاب می کند پس در سطر اول هر پست کلمه کلیدی را درج کنید.
آدرس سایت را در هر پستی که ارسال می کنید قرار دهید.

فعالیت در دیگر شبکات اجتماعی

فعالیت در لینک دین، فیس بوک ، توییتر که کاربران بسیار زیادبی دارد را بی اهمیت ندانید. آدرس صفحه در این شبکات را در سایتتان قرار دهید و از کاربران سایتتن بخواهید تا در آنجا هم شما را دنبال کنند.

قرار دادن محویات سایت و خبرهای جدید در این صفحات به افزایش بازدید سایت شما کمک می کند و باعث می شود تعداد بیشتری جذب سایت و محتویات شما شوند.

از دیگر فعالیتهای برای تبلیغات اینترنتی ، تبادل لینک و درج آگهی در سایتهای معتبر است. در این مورد توجه کنید که سایتی که در آن لینک و آگهی می گذارید سایتی معتبر و با رتبه بالا باشد همچنین آگهی شما به صورت موقت در آن درج نشود. زیرا بعد از حذف آگاهی باعث افت رتبه خواهید شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.