سئو سایت : تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو سایت

سئو سایت : تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو سایت

سئو سایت : تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو سایت

تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو سایت : هنگام بحث در مورد استراتژی بازاریابی آنلاین شرکت شما ممکن است آگاهی هایی را که برای واریز تبلیغاتی پرداخت شده به علاوه بهینه سازی موتورهای جستجو یا جستجوگرها برای گرفتن کلیک انجام داده اید، شنیده اید.

تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو سایت : بحث در مورد صدا، از آنجایی که سرمایه گذاری به نظر می رسد که شما ممکن است بتوانید به صورت رایگان به دست آورید، به نظر می رسد کاملا بی فایده است. با این حال، قبل از اینکه این موضع را بپذیرید، توجه داشته باشید که مزایای متعددی برای استفاده از هر دو روش وجود دارد.

سئو و ترافیک سایت

در حالی که SEO ارگانیک می تواند یک ابزار قدرتمند برای گرفتن کلیک باشد، از قدرت تبلیغات تبلیغاتی هدفمند و پرداخت شده تخفیف ندهید. با توجه به تحقیقات انجام شده توسط Word-Stream، مدیریت پرداخت با استفاده از یک کلیک و Adword، تبلیغات پرداخت شده با هدف تجاری، تقریبا دو برابر بیشتر از تبلیغات به عنوان جستجوگر ارگانیک تولید می کند. WordStream ادعا می کند که جستجوی عمومی ارگانیک از تبلیغات پرداخت می کند، اما برای جستجو های بسیار تجاری که برای کسب و کار آنلاین اهمیت دارند، تبلیغات پرداخت می شود که از کارایی موثر تر است.

تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو

تبلیغاتی Symbiotic
در حالی که نتایج تحقیقات WordStream ممکن است نشان دهد که تبلیغات پرداخت شده از نظر سازمانهای تجاری برای محصولات تجاری برتر است، آنها همچنین موتور جستجوی سازمان دیده بان و رسانه دو نقطه اوه نشان می دهد که پرداخت تبلیغات و SEO در واقع در زمان کار در مواجهه با کارایی موثر است. مطالعه ۲۰۱۲ توسط گوگل نشان می دهد که تبلیغات پرداخت شده با نتایج جستجو مربوط به ارگانیک واقعا افزایش میزان کلیک از این تبلیغات – ۳۴ درصد از کلیک های جستجو پرداخت می شود با یک نتیجه آلی مرتبط در همان صفحه اتفاق می افتد.

سئو سایت : تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو سایت
سئو سایت : تاثیر تبلیغات اینترنتی در سئو سایت

بالاترین امتیاز SERP
مطالعه Google همچنین نشان داد که با استفاده از تبلیغات پرداخت شده و جستجوگرهای ارگانیک، تبلیغ کنندگان می توانند احتمال ابتلا در صفحه نتایج موتور جستجو یا SERP را افزایش دهند. هشتاد و یک درصد از آگهی های موجود در این تحقیق هیچ نتیجه ای برای جستجوگرهای آلی وجود نداشت. با این وجود، ۹ درصد آگهی های باقیمانده در رتبه اول در صفحه جستجو لیست شده است، ۵ درصد در موقعیتهای ۲ تا ۴ قرار گرفتند و ۴ درصد در پنج یا بیشتر قرار داشتند. این به این معنی است که با دقت ارتباط تبلیغات پرداخت شده و فهرست آژانس های جستجوگر اینترنتی می تواند میزان قابل توجهی فهرست شما را افزایش دهد و به نوبه خود ترافیک سایت و فروش بالقوه را افزایش دهد.

سئو سایت

تغییر دستورالعمل های SEO
پرداخت تبلیغات به عنوان بخشی از استراتژی مبارزات انتخاباتی آنلاین شما می تواند یک محافظت مهم در برابر تغییرات در سیاست مربوط به لینک های SEO باشد. گوگل به صورت دوره ای دستورالعمل های خود را در مورد آنچه که “قابل قبول” جستجوگرها و پیوندهای “هرزنامه” را به وجود می آورد به روز می کند که می تواند اثرات ویران کننده ای روی سایت هایی داشته باشد که به طور خاص در بازاریابی خود از SEO استفاده می کنند. یک مثال مجازات بیشینه بهینه سازی یا OOPS، یک سیاست معرفی شده توسط گوگل است که ارزش سایت هایی را که استفاده از کلمات کلیدی “چسباندن کلمات کلیدی” و تاکتیک های لینک های اسپم محسوب می شود، کاهش می دهد. داشتن یک برنامه تبلیغاتی پرداخت می شود یک بافر، حفظ برخی از ترافیک در حالی که اجازه می دهد تا شما را مجددا به استفاده از نتایج ارگانی خود را به عنوان ضروری برای مطابقت با دستورالعمل ها و سیاست های جدید.

سئو

تست PPC برداشت
اگر شما هنوز مطمئن نیستید که موتور جستجوگر ارگانیک خود را با تبلیغات پرداخت می کنید، مت ون واگنر از موتور جستجو پیشنهاد می دهد که اندازه ی عملکرد بسیار اندک: تمام تبلیغات پرداخت شده را برای مدت کوتاهی قطع کنید و آمار CTR و درآمد را تجزیه و تحلیل کنید در طول آن مدت زمان. ون واگنر این گزینه “هسته ای” را ذکر می کند زیرا “اغلب ترافیک بسیار زیاد را به سرعت خاموش می کند و شما فورا تاثیر آن را بر درآمد بالا می بینید”. این اندازه گیری می تواند به سرعت درآمدهای شما را تحت تأثیر قرار دهد، اما ممکن است در بخش بازاریابی شما ناسازگاران را در مورد استخدام هر دو جستجوگرها و تبلیغات پرداخت می کنند. به طور خلاصه، شما می توانید یک مدل مطالعه، پیشنهاد شده توسط براد گودس موتور جستجوگر زمین، برای دیدن اینکه چه کلمات کلیدی جستجو سرمایه گذاری در ارزش و چه هستند نیست.-

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.