سئو سایت و بازاریابی آنلاین

سئو سایت و بازاریابی آنلاین

سئو سایت و بازاریابی آنلاین

سئو سایت و بازاریابی آنلاین : بازاریابی آنلاین و یا بازاریابی اینترنتی و تحت وب به معنای فروش و توسعه کسب و کار از طریق اینترنت می باشد. که در دنیای تکنولوژی امروز تاثیرات بسیار زیادی در فروش محصولات داشته است . 

در بازاریابی آنلاین تنها از طریق اینترنت فرآیند بازاریابی انجام نمی شود بلکه از طریق تمامی وسایل آنلاین مثل موبایل ، ایمیل و وسایل از راه دور هم انجام می شود.

بازاریابی آنلاین باید به صورت هدفمند و با بازخورد عالی انجام شود . برای این کار نیاز به برنامه و مجموعه ی کاملی از فعالیت های خود داشته باشید .

که برای این منظور اولین قدم برای معرفی محصصولات و برند خود ایجاد و طراحی سایت است .

سئو سایت و بازاریابی آنلاین
سئو سایت و بازاریابی آنلاین

سئو سایت

داشتن سایتی بهینه با طراحی جذاب و به روز از اساسی ترین نیاز بازاریابی آنلاین است. از طریق سایت می توانید به تمامی فعالیتهای بازاریابی آنلاین و غیر آنلاین از جمله تبلیغات گسترده بپردازید.

اما آیا سایت شما بازدیدی دارد و مخاطب با توجه به نیاز خود سایت شما را پیدا می کند ؟

مخاطب باید به راحتب با یک کلیک در سرچ گوگل سایت شما را پیدا کرده و با محصولات و خدمات شما آشنا شود برای این کار باید با توجه به نوع فعالیت و حرفه تان برای سایت کلمه کلیدی مشخص کنید و در آن کلمه کلیدی سایت را سئو کنید.

در اینجا انتخاب کلمه کلیدی اهمیت زیادی دارد زیرا باید کلمه ای انتخاب شود که میزان بالایی از سرچ و محبوبیت را داشته باشد تا از بازخورد مالی خوبی برخوردار شوید.

سئو سایت باید به صورت اصولی و بیس صورت بگیرد تا بعد از مدتی سایت شما دچار افت رتبه و جایگاه نشود . برای آنالیز سایت و انتخاب کلمه کلیدی بهتر است با مشاورین متخصص در سئو صحبت کنید .

شرکت ایرانیان ماندگار ، با آنالیز رایگان سایت شما، تمامی موارد مهم از جمله :

سرعت و امنیت سایت ، تعداد و ارزش بک لینک ها، تعداد بازدید کنندگان سایت و … انجام می شود.

همچنین امکان آموزش و پشتیبانی از سایت به صورت قراردادی و ضمانت انجام می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.