امنیت سایت

سئو سایت : امنیت سایت

سئو سایت : امنیت سایت

سایت شما دارای هر رتبه و جایگاهی که باشد نیاز به امنیت سایت خواهد داشت . امنیت سایت برای هر نوع سایتی ( فروشگاهی، خبری ، شخصی و ..) ضرورت دارد. 

هکر ها روز به روز راه های خلاق تر و جدید تری برای هک پیدا می کنند تا بیکار نشوند! شما با رعایت ۱۰۰ % موارد امنیتی راه را برای آنها دشوار کنید. فراموش نکنید قوی ترین سایتها هم ممکن است هک شوند پس تمامی موارد را رعایت کنید .

با هک شدن سایت به غیر از موارد و اطلاعات امنیتی سایتتان ، در سئو سایت افت شدیدی پیدا خواهید کرد. اگر هک شوید رتبه سایت شما کاهش یافته همچنین اعتماد مخاطبان سایتتان به شما کم خواهد شد.

امنیت سایت
امنیت سایت

افزایش امنیت سایت

نکاتی در باب افزایش امنیت سایت

بروز رسانی وردپرس

اگر سایت شما وردپرس است حتما به موقع نسخه جدید آن را بروز رسانی کنید. این کار زمان زیادی از شما نمی گیرد ولی در امنیت سایتان بسیار موثر است.

بروز رسانی افزونه و پلاگین ها

تمامی افزونه های سایت را بروز رسانی کنید تا از ایجاد باگ در سایتتان جلوگیری کرده باشید . با وجود باگ در سورس سایتتان به راحتی هک خواهید شد.

رمز قوی 

برای سایت خود رمز قوی که قابل حدس نباشد انتخاب کنید . اکثر افراد برای اینکه رمز خود را فراموش نکنند از رمز های ضعیف و قابل حدس استفاده می کنند ، به شما توصیه می کنیم از انجام این کار خودداری فرمایید.

هاست 

هاست سایتتان را از شرکت هایی معتبر خریداری کنید. این شرکت ها باید دارای پشتیبانی حرفه ای و آنلاین باشند تا در صورت بروز مشکل سریع رسیدگی کنند.

قالب سایت 

اگر برای طراحی سایتتان قالب های آماده استفاده می کنید . حتما  نسخه اصلی قالب را تهیه بفرمایید تا دارای باگ نباشد.

تمامی این موارد را می توانید با خیال راحت به پشتیبان سایت خود بسپارید. شرکت ایرانیان ماندگار با ضمانت و تعهد پشتیبانی سایتتان را بر عهده خواهد گرفت .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۷۶۲۸۰۰۰

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.