سئو

سئو : ترفند سئو

سئو : ترفند سئو

سئو سایت دارای ترفند هایی است که با رعایت آنها فرآیند سئو را کوتاهتر و البته اصولی تر می کنید.

سئو سایت نیاز به زمان و انجام فعالیتهایی مستمر و پیوسته دارد. ترفند های سئو را بیاموزید تا به فرآیند بهینه سازی سایتتان کمک کنید اگر چه سئو و مهارت در آن بیش از هر مورد دیگر نیازمند به تجربه است.

ترفند سئو
ترفند سئو

ترفندهای سئو

تولید محتوا

تولید محتوای با کیفیت به صورت مستمر. بهتر است هرروز طی ساعت مشخصی محتویات جدید و مفیدی داخل سایتتان قرار دهید. ای عمل به زنده بودن سایتتان کمک بسیاری می کند و گوگل سایتهای فعال را دوست دارد و به آنها اعتبار می دهد.

لینک گذاری داخلی

محتویات سایت را به یکدیگر ربط دهید. با درج لینک در متن حتویات قبلی را در دسترس کاربران قرار دهید تا از مطالب شما بیشترین استفاده را کنند و همچنین نرخ خروجی سایتتان ( میزان مدت زمان ماندگاری در سایت ) افزایش یابد که این مورد برای گوگل حائز اهمیت است .

لینک گذاری خارجی

با فعالیت در سایتهای دیگر و ایجاد بک لینک در پیشرفت سئو تاثیر چشمگیری ایجاد کنید. در این مورد فعالیتهای زیادی می توانید انجام دهید از قبیل : فعالیت در تالار های گفتمان و فروم گذاری ، تبادل لینک با دیگر سایتها ، ایجاد پست مهمان ، درج لینک در شبکه های اجتماعی ، فعالیت در وبلاگ ها و …
که تمامی این موارد را باید به صورت مداوم انجام داد نه به صورت ناگهانی .برای مثال اگر یک هفته تعداد بک لینک بالایی ایجاد کنید و هفته دیگر این میزان به شدت کاسته شود. سایت شما دچار جریمه می شود. پس باید فرایند بک لینک گذاری به صورت طبیعی انجام شود.

سرعت سایت

با اسفاده از ابزارهای موجود سرعت سایت خود را آنالیز کنید و در جهت ارتقا و افزایش آن اقدام کنید. سرعت سایت هم برای موتورهای جستجوگر گوگل حائز اهمیت است و هم در جذب مخاطب و تاثیر زیادی دارد پس این مورد در افزایش بازدید سایت اثر گذار می باشد .

برای بهینه کردن سرعت سایت اقدامات زیر را انجام دهید :
بهینه و کم حجم کردن تمامی عکس ها و ویدیو های سایت .
ویرایش سورس سایت که برای این کار نیازمند به یک برنامه نویس است . حذف پلااگین و افزونه های اضافی در سایت و …

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.