سئو کلاه سیاه چگونه است

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو یا بهینه سازی موتور جست و جو یک روند مناسب برای بالا بردن سطح و تعداد بازدید یک سایت است. معمولا سایت هایی که در سطح بالاتری قرار دارند و تعداد تکرار بیشتری دارند،  بازدید کننده ی بیشتری از طریق موتور های جست و جو به دست می اورند.

سئو

در واقع سئو در مورد چگونگی کار کردن موتور های جست و جو و این که چه چیزی جست و جو میشود بستگی دارد. به طور کلی سئو به معنی بهینه سازی سایت های مورد نظر برای موتور های جست و جو است. هرچه در این کار از تکنیک های بیشتری استفاده کنید موفق تر خواهید بود و سایت شما همیشه در بالاترین سطح و پربازدید ترین خواهد بود.

سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازی

در سال های پیش اولین موتور های جست و جو ایجاد شدنند که کارشان دادن اطلاعات به مخاطبین بود و کسی بر این عقیده نبود که مطالب خود را در بالاتریت سطح قرار دهد تا بازدید بیشتری اشته باشد در واقع راهی برای این کار نبود و کسو از آن اطلاعی نداشت، اما با گذشت زملن طراحان موتور های جست و جو دریافتند مدیران سایت ها در تلاش هستند که سایت های آنان از رتبه ی بهتری برخرد دار باشند و اینجا بود که دریافتند برخی مدیران با پر کردن سایت ها از کلمات کلیدی بسیاری سایت های خود را دست کاری کرده اند.

روش های زیاذی برای برتری دادن یک وب سایت نسبت به بقیه وجود دارد، لینک کردن صفحات یک وب سایت در سایت های دیگر و قرار دادن آنها در صفحات مهم تر میتواند شانس انها را برای بازدید بیشتر زیاد کند. نوشتن متنی که دارای کلمات کلیدی زیادی باشد ترافیک در سایت را بیشتر میکند و بازدید هم علاوه بر آن بیشتر خواهد شد، همچنین به روز کردن محتوا ی یک سایت می توان وزن اضافی ب سایت بدهد.

تکنیک های سئو

تنکنیک های سئو میتوانند به دو گروه تقسیم شوند: ۱٫ تکنیک هایی که به عنوان یک طراحی خوب تلقی میشوند ۲٫ و تکنیک هایی که قابل پذیرش برای موتور های جست و جو نیستند.

سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازی

این موتور ها تلاش میکنند که اثر گروه دوم را کم تر و یا به طور کل از بین ببرند البته اگر امکان پذیر باشد، این دسته بر این باورند که مطالبشان مدت زمان زیادی باقی نخواهند ماند و بطور موقت یا دائم توفق پیدا میکنند. اما گروه اول تمایل به تولید تنایجی دارند که مدت زیادی باقی می مانند و خوب هستند.

برای این که توانید در این کار موفق شوید و سایت خود را سئو کنید لازم است اقداماتی انجام دهید، یکی از آن اقدامات ب روز رسانی وب سایتات است. سعی کنید در یک دوره زمانی از پیش تایین شده برای خودتان سایتتاتن را به روز کنید و حداقل هفته ای یکبار نطالاب جدیدی در سایت خود قرار دهید که مربوط به زمینه ی شغلی خودتان و اطلاعاتی که در سایتتاتن دارید باشد. در این امرد کیفیت و ارزش مقالات شما بسیار مهم است و تاثیر بسیار زیادی در رتبه ی سایت شما در موتور های جست و جو دارد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.