روش های افزایش بازدید سایت

روش های افزایش بازدید سایت

روش های افزایش بازدید سایت

روش های افزایش بازدید سایت : یکی از دغدغه های مدیران سایت ها افزایش بازدید سایت میباشد. افزایش بازدید سایت دارای متدها و شیوه های گوناگونی است .روشهایی که میخواهیم درباره آنها صحبت کنیم بعضی از آنها کلاه سیاه و بعضی دیگر به کلاه سفید معروف هستند . این روشهای مذکور از آغاز ایجاد سایت دچار تغییراتی شده اند. میتوان گفت تبادل لینک از جمله معروفترین و همچنین رایج ترین روش افزایش بازدید از سایت است.

روش های افزایش بازدید سایت : اولین روشی که باعث افزایش بازدید از سایت شما میشود نوشتن یک محتوای جذاب و خلاقانه است. کاربر در ابتدای ورود به سایت شما به سرعت به سراغ آخرین پست شما میرود. میتوان گفت سه خط اول مهمترین نقش را در جذب مخاطب ایفا میکند.

در واقع میتوان گفت سه خط اول مطلب شما را به خوبی معرفی میکند . پس درنتیجه میتوان گفت این خطوط همان قدر که برای شما مهم است و میتواند مخاطب جذب کند همان قدر نیز مضر خواهد بود. پس شما باید نهایت تلاش خود را در زمینه تهیه متن جذاب و تاثیر گذار داشته باشید به خصوص در تهیه سه خط اول . این موضوع را جدی بگیرید و این نکته را فراموش نکنید که افزایش بازدید از سایت بدون نگه داشتن مخاطبان گذشته مقدور نیست.

روش های افزایش بازدید سایت
روش های افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

از جله روشهایی که میتوان با آن یک متن خوب را نوشت شامل موارد زیر است:

نوشته بدون غلط املایی و همچنین رسا و واضح باشد . زمان ارسال آن بسیار مهم است. اگر شما مطلب خود را در زمانهایی بین ۹ تا ۱۱ صبح  انتشار دهید بیشترین بازدید را خواهید داشت.

سعی کنید سایت خود را به صورت اصولی و حرفه ای  طراحی کنید. اگر شما نتوانید محیطی جذاب برای بازدید کننده طراحی کنید دیگر نباید امیدی به جذب مخاطب داشته باشید.

یکی دیگر از روشهای بازدی مردمی بودن است. یعنی درباره مطالبی که مردم دوست دارند بیشتر مطلب به اشتراک بگذارید.

برای اینکه بدانید شما در کار خود موفق بوده اید یا نه بایید به افرادی که در سایتتان میماند توجه کنید نه بازدیدکننده روزانه.

درباره هدف خود از ایجاد یک سایت به خوبی فکر کنید.

آوردن یک تصویر در متن به مخاطب نشان میدهد که شما نسب به سایر سایت ها متفاوت هستید.

هدف از طراحی یک وبسایت اشتراک مطالب نیست. مخاطبان بیشتر مطالبی را میپذیرند که به یکه سری منابع معتبر و قابل قبول ارجاع ( ارجاع به پست داخلی یا خارجی مهم نیست مهم آن است که شما مخاطب را به دنبال موضوعتان بکشانید) داده شود.

این مطالب از جمله روشهایی بود که به جذب مخاطب منجر میشود. امید است با استفاده از این تکنیک ها به هدف خود نایل شوید.

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.