درمان سریع تب خال لب

درمان سریع تب خال لب

درمان سریع تب خال لب

سئو: استفاده از کمپرس یخ یکی از سریع ترین روش ها برای از بین بردن تبخال است. شما می توانید با استفاده از چند تکه یخ و قرار دادن آن ها بر روی تبخالتان به بهبود آن کمک کنید. این کار ورم تبخال را می خواباند  و شما باید پس از قرار دادن یخ بر روی تبخال، تبخالتان را با وازلین کالاً چرب کنید و این کار را ۳ بار در طول روز انجام دهید.

درمان سریع تب خال لب

استفاده از ریشه ی شیرین بیان: این عمل یکی از راه های طبیعی برای از بین بردن تبخال ست که شما می توانید با استفاده روزانه ۱ قاشق غذا خوری از پودر ریشه ی شیرین بیان  که باید ان را با نصف قاشق چایی خوری اب مخلوط کنید. و در صورتی که ان به شکل یک مایع خمیری در آمد ان را بر روی تبخال بزنید. در برخی مواقع نیز شما می توانید پودر ریشه ی شیرین بیان را دم کرده و همانند چای میل بفرمایید.

تب خال
تب خال

5-89-760x400

– روغن درخت چای: طرز استفاده از این روغن به این شکل است که شما گوش پاک کنی را به این روغن آغشته و گوش پاک کن خیس را بر روی تبخال گزاشته و تبخال را خیس کنید و بگذارید ان خود به خود خشک شود. برای بهتر از بین رفتن تبخال شما باید روزی ۲ بار این عمل را انجام دهید.

تبخال می تواند در هایی نیز به همراه داشته باشد. استفاده از شیر در این مواقع می تواند یکی از بهترین راه حل ها باشد. شما باید یک گوش پاک کن را به شیر آغشته کنید و بر روی تبخال بمالید و در آخر تبخال را باید با یک حوله خشک و تمیز کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.