جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت

جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت

جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت : در این دنیای پس از پاندا، محتوای کم عمق برای کلمات کلیدی نوشته شده است تا مردم فقط شما را با یک وبسایت ترک نکنند، هیچ کس نمی خواهد خواندن کند، اما می تواند باعث کاهش رتبه بندی شما شود. شما فقط برای صفحاتی که دارای محتوای ضعیف هستند، فقط برای کل سایت دیدن خواهید کرد!

استفاده مناسب از کلمات کلیدی همیشه نقش مهمی در بازاریابی محتوا و جستجوگرها دارد. حتی اگر دیگر نیازی به نوشتن برای موتورهای جستجو نیستید، مطمئنا همچنان موتورهای جستجو را میخواهید که محتوای خود را در صفحه اول برای مهمترین کلمات جستجو خود قرار دهید.

شما می خواهید موتورهای جستجو را به چه چیزی مشخص کنید و چه محتوایی در مورد آن دارید و چه محتوایی مورد نظر شما بسیار مورد توجه در جستجو است. و این شامل استفاده مناسب از کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی می تواند و باید از نظر استراتژیک مورد استفاده قرار گیرد، اما هرگز نباید برای SEO استفاده شود.

بیایید کشف کنیم کجا و چه زمانی کلیدواژهها برای رتبه بندی جستجو اهمیت دارند و کجا و چه زمانی نیستند.

جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت
جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت

۱٫ برچسب های عنوان

جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت : تنها مهمترین عامل جستجو در صفحه، عنوان برچسب است. اگر شما می خواهید یک صفحه برای رتبه بندی خاص کلمه کلیدی، مطمئن شوید که عبارت در برچسب عنوان است.

همچنین اطمینان حاصل کنید که صفحه ای که هدف قرار می دهید، مرتبط ترین صفحه در سایت شما برای این کلمه کلیدی است. اگر این مورد است، از جمله کلمه کلیدی شما در برچسب عنوان طبیعی است. این به مخاطبان شما کمک می کند تا به آنها اطلاع دهد که چه اطلاعاتی در صفحه پیدا خواهند کرد و به وضوح به موتورهای جستجو نشان می دهد که چه صفحه ای در مورد شماست.

سیستم های مدیریت محتوا اغلب شما را قادر به ایجاد برچسب های عنوان شده است که متفاوت از عنوان پست صفحه یا وبلاگ است که برای بازدید کنندگان سایت قابل مشاهده است. این به خصوص با وردپرس آسان است. برخی از تم های حقوقی، مانند پیدایش و پایان نامه، این تابع ساخته شده است. شما همچنین می توانید یکی از پلاگین های بسیاری از SEO را دانلود کنید که به شما اجازه می دهد تا به راحتی متا داده ها، از جمله برچسب های عنوان، برای تمام پست ها و صفحات خود را تنظیم کنید. ارزش این است که شما می توانید یک عنوان جذاب را ایجاد کنید که ممکن است برای خوانندگان جذاب تر باشد، اما با برچسب عنوان بسیار روشن تر و مستقیم برای موتورهای جستجو است.

۲٫ توضیحات متا تگ

با وجود یک تصور غلط رایج، توصیف متا تگهای دیگر در رتبه بندی دیگر تاثیر نمی گذارد. توصیفات متداول این است که موتورهای جستجو معمولا (اما نه همیشه) در تگ عنوان عنوان نتایج جستجوی صفحه شما نمایش داده میشوند، که میتوانید در تصویر زیر در صفحه نمایش ببینید. اما فقط به این دلیل که آنها بر رتبه بندی تأثیر نمی گذارد، به این معنا نیست که آنها مهم نیستند.

توصیف متا تگ توصیف شما اساسا ستون ۱۶۰ کاراکتر شما است که یک جستجوگر اینترنتی را به جای نتایج حاصل از بالا یا پایین در یک جستجو بر روی صفحه خود کلیک کنید. با استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات متا شما می توانید حرکت هوشمندانه ای داشته باشید زیرا می توانید صفحه خود را جذاب تر کنید تا در جستجو جستجو کنید. کلید این است که کاملا طبیعی باشد و دقیقا همان چیزی را که جستجوگران می توانند برای پیدا کردن آن بر روی صفحه خود کلیک کنند، انتقال دهند.

۳٫ صفحه و پست URL “رول”

جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت : ارزش یک نام دامنه غنی از کلمه کلیدی در مقابل یک نام دامنه مارکدار هنگامی که شما در حال ساخت یک سایت جدید است، یک بحث برای یک روز متفاوت است. اما قطعا ایده خوب این است که کلمات کلیدی را در URL Slug یک صفحه جدید یا پست ایجاد کنید. از جمله کلمات کلیدی در URL Slug می توانید صفحه خود را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) برجسته کنید، همانطور که در تصویر زیر در صفحه نمایش دیده می شود، و یک نشان کوچک دیگر برای جستجوگرها و موتورهای جستجو از آنچه که در مورد آن است، ارائه می شود.

شما می توانید در عکس روی صفحه نمایش ببینید که بینگ متن متنی را در برچسب عنوان، متا توضیحات و URL خود که با یک پرس و جو جستجو مرتبط است برجسته می کند. استفاده مناسب از کلمات کلیدی در این سه مکان می تواند نتایج جستجوی شما را افزایش دهد. این موضوع در مورد همه موتورهای جستجوی عمده، نه فقط بینگ است.

 

توجه داشته باشید که چگونه “بازاریابی محتوا”، “محتوا” و “بازاریابی” در تگ عنوان، توضیحات و URL این قطعه نتایج جستجو برجسته می شود.

۴٫ محتوا و چگالی کلمات کلیدی

یکپارچه سازی کلمات کلیدی هدف خاص خود را در محتویات یک صفحه قطعا می تواند بر روی رتبه بندی تأثیر بگذارد؛ زیرا این یک سیگنال بسیار قوی است که به موتورهای جستجو می گوید که آن صفحه چیست. با این حال، بین استفاده قابل قبول و عدم استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی، خط بسیار خوبی وجود دارد.

پس چطوری کلمه کلیدی درست برای یک صفحه چیست؟ من شنیده ام کارشناسان می گویند همه چیز را: عبارت کلمه کلیدی خود را در هر صد کلمه، یک بار هر پاراگراف یا سه بار در صفحه قرار دهید.

پاسخ هایی مانند این به لحاظ ذاتی اشتباه است چرا که آنها فرایند تفکر ناقص را نشان می دهند: فکر کردن درباره تراکم کلمه کلیدی به این معنی است که شما در مورد مخاطبان خود فکر نمی کنید.

هر چند تعداد دفعاتی که از عبارت دقیق هدف خود استفاده کرده اید، هرگز از دست ندهید. اگر کلمات کلیدی شما مرتبط هستند و با محتوای آن صفحه هم تراز شده باشند، آنها باید به صورت طبیعی قرار بگیرند.

گوگل نیز به اندازه کافی پیچیده است تا بتواند انواع مختلف عبارات و مترادف ها را شناسایی و پیوند دهد، بنابراین واقعا نیازی به زور کردن چیزی نیست.

۵٫ کلمات کلیدی meta tag

از سال ۲۰۰۹، گوگل آشکارا اظهار داشته است که meta tag ها در کلمات کلیدی تاثیر نمی گذارد. فقط اسپم بسیار آسان است وقت خود را در مورد تگ کلمات کلیدی به عنوان عامل رتبه بندی فکر نکنید.

۶٫ لینک های داخلی و متن لنگر

جایگاه کلمات کلیدی در محتوای سایت : متن قابل کلیک از یک لینک به عنوان “متن لنگر” شناخته می شود. متن لنگر می تواند یک سیگنال بسیار مهم برای موتورهای جستجو از آنچه در آن صفحه مرتبط است. یکی از مهمترین راه های استفاده از کلمات کلیدی در وب سایت شما، متن لنگر پیوندهای داخلی از یک صفحه در سایت شما به یک دیگر است. با استفاده از متون لنگر متن با کلمات کلیدی در لینک های داخلی، شما به موتورهای جستجو می گوید که چه کسانی در مورد این صفحات هستند و به طور بالقوه، چه شرایطی که این صفحات باید رتبه بندی کنند.

اطمینان حاصل کنید که هرگز درون خود کلمات کلیدی هدف خود را برای یک صفحه به صفحه دیگری در سایت خود لینک کنید. این می تواند به آنچه که به عنوان کلکسیون کلمه کلیدی شناخته می شود کمک کند. شما می خواهید برای موتورهای جستجو بسیار واضح است که صفحه ای را که می خواهید برای آن کلمه کلیدی رتبه بندی کنید. شما نمیخواهید چندین صفحه را در سایت خود رقابت کنید تا برای همان کلمات کلیدی رتبهبندی کنید.

هنگامی که محتوای زیادی را تولید می کنید – مانند یک وبلاگ به عنوان مثال – شما به طور طبیعی قصد دارید کلمات کلیدی اولیه خود را در بسیاری از صفحات مختلف سایت خود تکرار کنید. خوب است فقط متن لنگر خود را ذکر کنید و مطمئن شوید که فقط یک کلمه کلیدی خاص را به صفحه ای که میخواهید رتبهبندی آن واژه کنید، پیوند دهید.

این ها لزوما تنها مکان هایی نیستند در سایت هایی که کلمات کلیدی مهم هستند، اما مکان هایی هستند که من هر دو از فرصت های از دست رفته رد می شوند و امتیازات مربوط به کلمات کلیدی را که می توانند در رتبه بندی قرار بگیرند را مشاهده می کنند.

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.