سئو

ترفند های سئو

ترفند های سئو

سئو سایت مجموعه تکنیک ها و راه حل هایی برای بهینه سازی سایت است. سئو بیس و اصولی فرآیندی طولانی است که نیاز به فعالیت مداوم و مستمر دارد. 

تجربه در سئو از عوامل مهم است و با استفاده از تجربه و علم به روز می توان تمامی تکنیک ها و ترفندهای سئو را برای سرعت بخشیدن به کار نجام داد.

آگاهی از جدیدترین الگوریتم های گوگل در سئو بسیار موثر است . زیرا ممکن است کاری که سال گذشته برای سئو مفید بوده امسال مضر باشد. بهترین منبع برای آگاهی از تغییرات الگوریتم های گوگل خود سایت گوگل و ابزار گوگل وبمستر تولز می باشد.

ترفند های سئو
ترفند های سئو

ترفند سئو

۲ مورد تاثیر گذار در سئو تولید محتوا و بک لینک است. اما هر کسی با انجام این ۲ کار نمی تواند سایت خود را سئو کند پس در اینجا استفاده از ترفندهای سئو ضروری است.

با استفاده از این ترفند ها است که تفاوت سئو کاران مشخص می شود . بهتر پس از گذشت مدتی از روند کار ، فعالیت و نتیجه کارتان را تحلیل کنید تا به تکنیک های بیشتری برسید.

ترفند هایی برای تولید محتوا

محتوا پادشاه است . امروزه همه وبمستران و مدیران سایت ها اهمیت و تاثیر محتوا ر می دنند اما گاهی ممکن است شما در سایت محتوای خوبی داشته باشید اما نتیجه نگیرید . چرا ؟

تولید محتوا سایت شما باید روزانه و مستمر باشد . بهتر است هرروز زمان مشخصی محتوای سایت بارگذاری شود. همچنین در تولید محتوا دقت کنید. محتوا باید جذاب باشد و مطالب مفیدی ارائه دهد تا بازدید کنندگان و نرخ خروجی سایت افزایش یابد .

از ساییتهای رقیبتان دیدن کنید. آنچه که در محتوا و اطلااعات سایت آنها نیست شما در سایت خود قرار دهید. تمامی اطلاعات و نیازهای مخاطبان را در سایت درج کنید تا سایت شما برای کاربران و مخاطبان به منبعی معتبر تبدیل شود.

ترفندهایی برای بک لینک گذاری

ساخت بک لینک هم مانند تولید محتوا بایستی روزانه و مستمر باشد . اگر یک هفته ۲۰۰ بک لینک ایجاد کنید و هفته بعد هیچ بک لینکی نسازید برای گوگل غیر طبیعی بوده و سایت شما را جریمه می کند . این جریمه منجر به افت رتبه و جایگاه سایت خواهد شد. و در سایتهای اسپم و بی اعتبار بک لینک ایجاد نکنید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.