تاثیر هاست بر روی سئو

تاثیر هاست بر روی سئو

تاثیر هاست بر روی سئو

تاثیر هاست بر روی سئو : از انجا که سرعت سایت روی سئو تاثیر چشمگیری دارد وهمچنین فاکتور هاست یکی از عوامل افزایش سرعت هاست است درنتیجه هاست به طور مستقیم روی سئو سایت وبهینه سازی آن تاثیر گذار است وباعث افزایش وکاهش رنک ورتبه شما میشود.

یک دیدگاه کاملا شخصی درمورد هاست وجود دارد و آن اینست که چون گوگل یه سایت خارجی است ودرایران سرور ندارد وموتورهای جستجوگر آن دررسیدن به هاست های خارجی سرعت بیشتری دارند در نتیجه هاست خارجی بهتر است ولی میتوان با دلایلی محکم وقاطع این نظریه را به چالش کشید.

تاثیر هاست بر روی سئو
تاثیر هاست بر روی سئو

مهمترین مزیتی که هاست های خارجی دارند این است که سرعت پینک آن ها از داخل کشور کندتر است واین سبب میشود که مثلا در انجام بازی های آنلاین هرچه مقدار پینک کمتر باشد سرعت بازی بیشتر میشود ولی دررابطه با موتورهای جستجوگرگوگل مقدار پینک ملاک رنک ورتبه سایت نیست.

بعد از مقدار پینک فاکتور دوم سرعت بارگذاری سایت است که در بهینه سازی سایت موثر است.در رابطه با سرعت دانلود میتوان گفت که ربات های خارجی تاثیری روی نمره دهی وبالا و پایین رفتن رنک سایت توسط الگوریتم گوگل ندارند.

هاست و سئو

فرض اینکه در میان چندصد فاکتور لازم برای رنک ورتبه سایت بخاطر مدت زمان ۴ ثانیه بیشتر در بارگذاری محتویات شما نسبت به سایت رقبا در نتایج موتور جستجوی گوکل دچار افول رتبه میشوید فرض کاملا اشتباهی است.با این تفاسیر هاست ایرانی با سرعت بالای آن درداخل کشور میتواند انتخاب خوبی باشد.

عیب هاست های ایرانی قطعی آن ها به مدت چند ساعت در طول یک ماه است (که آن هم در نتیجه  مشکلات زیر ساختی درداخل کشور است) که این عامل هم نمیتواند درانجام پروسه بهینه سازس سئو خللی وارد کند.

البته اگراین قطعی به عوامل غیراز مشکلات زیر ساختی کشورمربوط شود مثلا عدم پشتیبانی یا پاسخ گویی به موقع شرکت های هاستینگ باید بسیار دقت کرد.
از اتخاب شرکت هایی که به قرارداد خود متعهد نیستند وفقط در زمان وقت اداری آن هم با مکافات بسیار جوابگوی شما هستند بپرهیزید.

یکی دیگر از عواملی ک در رنک ورتبه سایت شما بسیار موثر است سرور وارتباط آن بامکان بک لینک های سایت وکشور اقامت کاربران جستجوکننده در گوگل است.
مثلا وقتی سرورما از کشور ایتالیا وبک لینک های ماهم از ایتالیا باشد کاربرانی که ipایتالیایی دارند ودر گوگل جستجو میکنند بسیار محتمل است که سایت مارا در نتایج اولیه گوگل ببینند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.