تاثیر سابقه دامنه در سئو

تاثیر سابقه دامنه در سئو

تاثیر سابقه دامنه در سئو

آموزش سئو

تاثیر سابقه دامنه در سئو : می توان گفت که موتورهای جست و جو بخصوص گوگل که در ایران بیشترین محبوبیت را دارد، بسیار هوشمند می باشد و تقریبا همه چیز را درک می کنند.

گوگل ربات و الگوریتم های بسیاری دارد که با آن ها همه چیز را مورد بررسی قرار می دهد.

بیش از ۲۰۰ عامل مختلف وجود دارد که هرکدام در سئو سایت و رتبه بندی تاثیر گذار هستند. در مطالب آموزش سئو که توسط تیم مک سئو تهیه می شود به بررسی این فاکتورها می پردازیم. یک عامل دیگر درمورد سابقه دامنه سایت و تاثیر سابقه دامنه در سئو می باشد.

تاثیر سابقه دامنه در سئو چگونه است؟

آیا سابقه دامنه شما خوب است یا خیر؟

موتورهای جستجو دائما در حال بازدید از وب سایت ها، بررسی محتوای آنها، بررسی لینک های ورودی و غیره هستند.

بطور کلی سابقه دامنه شما توسط موتورهای جستوجو با توجه به این بررسی ها و نحوه کارکرد وب سایت شما به ثبت می رسد.

این عملکرد نه تنها حاوی رکورد رتبه بندی وبسایت شما بلکه تاریخچه محتوا، پیوند دادن شیوه های ساخت و حتی ترافیک است.

اگر وبسایت شما توسط گوگل جریمه شده باشد یا قوانین و مقررات تعیین شده را نقش کرده باشید، تمامی این موارد در سابقه دامنه شما به ثبت می رسد و در سئو سایتتان تاثیر گذار خواهد بود.

گاهی ممکن است زمان بسیار زیادی سپری شود تا گوگل جریمه شما را پاک کند و به سایتتان به حالت عادی برگردد، در نتیجه توصیه می شود به خوبی و بصورت بهینه از سایتی که دارید استفاده کنید تا سابقه خوبی از دامنه سایتتان به ثبت برسانید.

تاثیر سابقه دامنه در سئو سایت
تاثیر سابقه دامنه در سئو سایت

هدف سایت شما چیست

تاریخچه دامنه نشان می دهد که شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید و فعالیت سایت شما در چه زمینه ای است.

اگر سایتی ایجاد کرده اید و به کار خود اختصاص داده اید، اما بطور ناگهانی در سایتتان تغییر ایجاد می کنید و در مورد مطالب غیر مرتبط مطلب بگذارید، موتورهای جست و جو برای سایت در تشخیص هویت سایت شما دچار مشکل می شوند و نمی توانند هویت واقعی سایت شما را درک کنند که برای چه هدفی ایجاد شده است.

حتی برخی تغییرات ممکن است سبب شود که موتورهای جستوجو تصور کنند قصد فریب آن ها را دارید درحالی که شما چنین هدفی را نداشته باشید.

توصیه می شود که قبل از ایجاد سایت هدفتان را مشخص کنید، محتوی های مناسب سایت و کسب و کارتان تولید کنید و یک تصویر درست از سایت خود برای گوگل و دیگر جستوجوگر ها به جا بگذارید. برای این کار می توانید با مشاورین متخصص مک سئو تماس بگیرید.

اگر درحال حاضر سایت دارید و قصد ایجاد تغییر در استراتژی و فعالیت سایتتان دارید نیز قبل از اقدام به تغییرات با کارشناسان سئو به گفت و گو بپردازید.

به یاد داشته باشید گوگل به وبسایت هایی که هدفی مشخص دارند، محتوی های مناسب تولید می کنند و صورت مداوم و اصولی بر روی سایتشان کار می کنند ارزش زیادی قائل می شود و این عوامل در سئو سایت تاثیر گذار خواهد بود.

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.