بهینه سازی سایت و سئو

بهینه سازی سایت و سئو

بهینه سازی سایت و سئو مهم ترین مسئله برای افرادی است که دارای وب سایت بوده و می خواهند از طریق آن به کسب و کار بپردازند . در واقع می توان گفت یک وب سایت به این وسیله است که ارزش پیدا می کند .

بهینه سازی سایت و سئو
بهینه سازی سایت و سئو

بهینه سازی سایت و سئو وردپرس

سایت شما به هر میزان هم که طراحی قدرتمندی داشته باشد چه از لحاظ هاست و دامین و نوع طراحی و کد نویسی و چه از لحاظ ظاهری ، تا زمانی که بازدیدی نداشته باشد ارزشمند نخواهد بود .  بنابراین می توان گفت اهمیت مسئله سئو اگر به اندازه طراحی نباشد ، کم تر از آن نیست .

بهینه سازی سایت دارای ابعاد مختلفی می باشد که باید مورد توجه قرار گرفته و به صورت مداوم بر روی آنها کار شود . ابتدا تمامی تلاش برای این است که سایت مورد نظر ما به صفحات اولیه موتور جست و جو برسد ، اما پس از آن ما می بایست باید تمامی سعی خود را انجام دهیم که علاوه بر اینکه جایگاه سایت را در صفحات اولیه حفظ می نماییم ، باید با افزایش فعالیت خود باعث بهبود رتبه آن نیز بشویم .

 

بهینه سازی سایت و سئو
بهینه سازی سایت و سئو

 

معمولا کاربران پس از آنکه موضوعی را جست و جو می کنند ، در همان صفحه اول پاسخ مورد نظر خود را می یابند و خیلی کم تر اتفاق می افتد که جست و جو به صفحاتی بعدی نیز برسد .  بهینه سازی سایت و سئو این امکان را فراهم می کند که ما بتوانیم بهتر و بیشتر دیده شویم.

این امر باعث می شود که ترافیک سایت ما بالا رفته ومیزان محصول یا خدماتی  که می خواهیم از طریق سایت به کاربران ارائه دهیم افزایش یابد . پس بهتر است از همان ابتدای طراحی سایت به فکر سئوی آن نیز باشیم و بستر را برای آن  فراهم کنیم .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.