برچسب عنوان در سئو

برچسب عنوان در سئو

برچسب عنوان در سئو

آموزش سئو

برچسب عنوان در سئو نقش بسیار مهمی دارد که این برچسب یک عنصر HTML به حساب می آید و عنوان صفحه را مشخص می کند.

تگ های درون صفحه توسط موتورهای جستوجو شناسایی و خوانده می شوند و در صفحات نتایج جست و جو قرار می گیرند تا کاربران بتوانند بر روی آنها کلیک کنند.

تیم مک سئو مطالب آموزشی درباره سئو سایت را برای علاقه مندان در سایت قرار می دهد. برای مطالعه این مطالب و یادگیری بهینه سازی سایت، کافیست به این صفحه مراجعه کنید : آموزش سئو

برچسب عنوان یک صفحه باید بصورت دقیق و متخصر محتوای صفحه را بیان کند و این تگ ها برای نمایش داده شدن در موتورهای جستوجو و همچنین شبکه های اجتماعی بسیار حائز اهمیت هستند.

قالب مطلوبی که می خواهید در عنوان سایتتان استفاده کنید به این نحو می تواند باشد:

کلمه کلیدی اصلی – کلمه کلیدی ثانویه | نام تجاری

برچسب عنوان در سئو : توصیه می شود که کاراکترهای استفاده شده در عنوان سایت کمتر بین ۵۰ تا ۶۰ کاراکتر باشد و سعی کنید کمتر از ۶۰ حرف به کار ببرید.

برچسب های عنوان در کجا نمایش داده می شوند ؟

۱_ صفحات جستوجو

۲_ مرورگرهای وب

۳ _ شبکه های اجتماعی

چگونه یک برچسب عنوان مناسب بنویسیم؟

همانطور که اشاره شد توصیه می شود کاراکترهای بکار برده در عنوان سایت، کمتر از ۶۰ کاراکتر باشد. اما در کل یک محدوده ی ۶۰۰ مگاپیکلسی برای نمایش عنوان سایت وجود دارد و اگر عنوان سایت شما بیش از این محدودیت باشد، گوگل و دیگر موتورهای جست و جو بخشی از عنوان سایت شما را حذف می کنند.

برچسب عنوان در سئو : از آنجایی که در سئو این برچسب ها اهمیت بالایی دارند و یک عنوان مناسب در سایت، نقش اساسی در بهینه سازی ایجاد می کند، با دقت بسیار بالایی عنوان سایت خود را انتخاب کنید.

برای اینکه ببینید گوگل عنوان سایت شما را نمایش می دهد یا حذف می کند عنوان سایتتان را در جستو تماشا کنید.

اگر در عنوان سایت از کلمه های انگلیسی نیز استفاده می کنید، برای تمامی کاراکترها از حالت Caps Lock استفاده نکنید.

گوگل هیچگونه جریمه ای برای سایت هایی که از عنوان های طولانی استفاده می کنند در نظر نگرفته است. اما تجربه نشان می دهد که اگر در عنوان سایت بیهوه کلمات کلیدی خود را به کار ببرید در نهایت متضرر خواهید شد و یک تجربه کاربری بد را ایجاد می کنید.

از بکار بردن عنوان هایی با این قبیل شکل بطور جدی پرهیز کنید.

( سئو، سئو سایت، سئو تضمینی، سئو ارزان، سئو سایت وردپرس )

موتورهای جستوجو کلیدواژه ها را شناسایی کرده و به خاطر می سپارند، به همین علت لزومی ندارد که بصورت مداوم از آنها در عنوان استفاده کنید و این کار سبب می شود که عملکرد آن ها را دچار اختلال کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. تیم مک سئو بصورت کاملا تضمینی سئو سایت شما را انجام می دهد.

۰۲۱-۷۷۶۲۸۰۰۰

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.