سئو ارزان

افزایش سئو سایت وردپرس

افزایش سئو سایت وردپرس

برای افزایش سئو سایت وردپرس بهتر است بر روی عواملی مانند تولید محتوا و بک لینک بیشتر فعالیت نمایید . نمی توان گفت تمام سئو و بهینه سازی سایت همین دو مرحله است ، اما بخش مهمی از آن را شامل می شود.

افزایش سئو سایت وردپرس
افزایش سئو سایت وردپرس

افزایش سئو وردپرس

قرار دادن محتوا به صورت روزانه جدا از بحث سئو ، باعث زنده نگه داشتن سایت شما می شود و باعث می شود که شما سایتی همواره به روز داشته باشید .

علاوه بر این شما می بایست سایت خود را همواره با مطالب جدید به روز رسانی کنید تا کاربران از بازدید از سایت شما لذت برده و رضایت داشته باشند .

بهتر است در روز حداقل دو محتوای جدید در سایت خود بارگذاری نمایید . در تولید محتوا سعی نمایید اصول های مد نظر سئو را رعایت کنید. برای مثال عنوانی و کلمه کلیدی مه برای محتوای خود در نظر می گیرید مناسب باشد

و سعی نمایید آن را به صورت مناسب و اصولی در متن خود به کار ببرید . از تکرار بیش از حد کلمه کلیدی در متن خودداری نمایید این کار به نوعی یک امتیاز منفی به حساب می آید.

افزایش سئو سایت وردپرس
افزایش سئو سایت وردپرس

سعی نمایید محتوایی که تولید می نمایید دارای چگالی مناسبی بوده و به نوعی دارای تعداد کلماتت مناسب باشد . همچنین برای افزایش سئو سایت وردپرس می بایست توجه بسیار ویژه ای به تولید بک لینک و فروم گذاری نمایید .

این فرایند سئو می توان گفت تاثیری دو برابر نسبت به محتوا گذاری دارد ، پس باید به آن بسیار اهمیت داده شود و به درستی انجام گیرد.

این که سایت ما در سایت های دیگر تبلیغ شده باشد و یا اینکه از سایت ما لینکی در سایت های دیگر وجود داشته باشد بسیار برای گوگل ارزشمند می باشد و باعث می شود که  گوگل امتیازی مثبت برای سایت ما در نظر بگیرد .

البته می بایست توجه داشته باشید که در انجام فرایند سئو نباید از روش های غیر اصولی استفاده نمایید ، زیرا پس از مدت زمانی گوگل متوجه تخلفات صورت گرفته می شود و بدون شک سایت را جریمه خواهد کرد

و این امکان دارد که سایت برای همیشه از لیست گوگل حذف شود . پس همواره برای افزایش سئو سایت وردپرس از روش های توصیه شده و اصولی استفاده نمایید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.