سئو کلاه سفید چگونه است

استفاده از کلمه کلیدی در دامنه

استفاده از کلمه کلیدی در دامنه

آموش سئو

آیا استفاده از کلمه کلیدی در دامنه به عنوان اولین کلمه بر رتبه بندی جستجوگر شما تاثیر می گذارد؟

فن آوری های آنلاین در طول سال های اخیر به شدت مفید بوده است. و این فقط برای اهداف تحقیق مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه به عنوان ابزار برای کسب و کار برای برقراری ارتباط و رشد است.

راه های بسیاری وجود دارد که شرکت ها می توانند از اینترنت و وب سایت خود برای کسب درامد بیشتر  و جذب مشتری های جدید استفاده کنند.

از مهمترین این راه ها می توان به استفاده از استراتژی بازاریابی دیجیتالی و سئو (بهینه سازی موتور جستجو) اشاره کرد.

استفاده از کلمه کلیدی در دامنه : هنگام ایجاد یک وب سایت جدید، نام دامنه بسیار مهم است. این نه تنها به دلیل استفاده از نام تجاری یا بازاریابی است، بلکه روش شناسی بهینه سازی موتور جستجو نیز وجود دارد.

ثابت شده است که دامنه های حاوی کلمه کلیدی مورد نظر می تواند در بهبود نسبت های کلیک و همچنین رتبه بندی بالاتر در گوگل، یاهو و بینگ کمک کند.

با استفاده از کلید واژه هدف در دامنه شما: اول، یک برنامه را بسازید

یکی از اولین گام ها در هر استراتژی بازاریابی دیجیتال و طرح بهینه سازی موتور جستجو، تعیین پیامی است که می خواهید به بازدیدکنندگان وب سایت بالقوه خود بدهید.

بهترین راه برای شروع یک برنامه این است که با سئو و بهینه سازی وب سایت شما برای محصولات یا خدماتی که مایلید بیشترین درامد را از آن کسب کنید، بپردازید.

به عنوان مثال، اگر شما یک شرکت ساختمان سازی هستید، ممکن است بخواهید خدمات ساختمان سازی خود را در این بازار هدف ارتقا دهید و بهینه سازی کنید.

قرار دادن بهترین کلمات کلیدی برای هدف، با این استراتژی کمک خواهد کرد.

کلمه کلیدی در دامنه
کلمه کلیدی در دامنه

چرا استفاده از کلمه کلیدی در یک دامنه تاثیر زیادی دارد

استفاده از کلمه کلیدی در دامنه : اگر کلمه کلیدی خود را در نام دامنه خود قرار دهید، این کار نشان می دهد که انطباق کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی در کل دامنه.

مراقب استفاده از دامنه درحال استفاده باشید و قبل از خرید دامنه برای سایتتان توصیه می شود حتما با متخصصین سئو مشورت کنید و به خوبی تحقیق و بررسی انجام دهید.

در یک سطح روانشناختی نیز مشخص شده است که جستجوگرها می توانند به راحتی دامنه را در نتایج جستجو پیدا کنند، در حالی که حاوی عبارت کلیدی یا کلید واژه مرتبط است.

استفاده از کلمه کلیدی در دامنه : نام دامنه شما برای رتبه بندی وب سایت و توسعه یک نام تجاری به یاد ماندنی بسیار مهم است. با قرار دادن کلمه کلیدی در ابتدای دامنه، ممکن است بعضی مزایای سئو و بهینه سازی موتور جستجو را ببینید، البته توجه داشته باشید کهکلمه کلیدی را بین کلمات دامنه یا آخرین کلمه در URL قرار ندهید.

آماده برای راه اندازی بازاریابی دیجیتال و کمپین تبلیغاتی خود هستید؟ اجازه دهید تا ما کمکتان کنیم. ما با جدیدترین تغییرات الگوریتم در موتورهای جستجو مانند گوگل به روز می شویم. ما می توانیم به شما در ایجاد یک استراتژی کامل از نام دامنه جدید، طراحی وب سایت، راه اندازی وب سایت کمک کنیم. برای تماس با ما امروز اقدام کنید تا هرچه سریعتر کسب و کارتان گسترش یابد.

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.